Nedeľa, 21. apríl, 2019 | Meniny má Ervín

Súťaže ObFZ Komárno

Ako sa v nich hralo naposledy ?

Záber zo stretnutia Nová Stráž - Radvaň nad DunajomZáber zo stretnutia Nová Stráž - Radvaň nad Dunajom(Zdroj: Kitty Nemesová)

VI. LIGA

9.kolo

Zemianska Olča s poltuctom, Iža s debaklom

Vrbová n/V./Kava – Zem. Olča 6:0 (5:0), 10., 22. a 50. Czukár, 18., 20. Jancsó ,14. Kren. Domáci boli od úvodu lepším celkom, o čom svedčí aj polčasový výsledok keď hneď prakticky hneď v jeho úvode rozhodli o zápase. V druhom polčase sa hostia snažili zvrátiť nepriaznivý stav no domáci boli proti dobre bránili a v úvode druhého polčasu zvýšili skóre zápasu na 6:0 čo sa napokon ukázalo aj ako konečný výsledok zápasu.

Nová Stráž – Radvaň n/D. 2:1 (1:1), 19. Štrba, 54. Döme – 40. Kecskés. Domáci mali lepší vstup do zápasu ujali sa vedenia, ktoré sa snažili do prestávky zvýšiť, no nepodarilo sa im čo hostia využili a podarilo sa im vyrovnať. Úvod druhého polčasu patril znova domácim, ktorí sa ujali opäť vedenia v zápase, lepšie bránili a svoje jednogólové vedenie si udržali až do konca a zápas zaslúžene vyhrali.

Modrany – Pribeta 2:3 (0:0), 75. Szabó, 87. Gáspár – 60. Koreň, 89.Mlynár, 90. Bagala. Vyrovnaný no o to nervóznejší zápas, obe mužstvá sa snažili ujať vedenia no ani jednému sa to nedarilo, a po prvom polčase bolo skóre nerozhodné. V druhom polčase sa hostia ujali vedenia no domáci dokázali rýchlo odpovedať vyrovnávajúcim gólom, no ani jedno mužstvo sa nechcelo uspokojiť s remízou. Bližšie k víťazstvu mali v závere domáci, ktorí sa v 87. minúte ujali vedenia no hostia dokázali ešte zápas zdramatizovať vyrovnávajúcim a napokon v samom závere aj s víťazným gólom.

Iža – Marcelová B 1:8 (0:5), 46. Simon – 17., 29., 42. a 53. Hegedüs, 25., 79. Lesko, 5. Vörös, 67. Varga. Hostia boli hneď od úvodu lepším celkom, ujali sa vedenia, ktoré postupne zvyšovali. V druhom polčase v úvode domáci znížili stav n to bolo z ich strany azda všetko, strelecky sa naďalej darilo hosťujúcim hráčom, ktorí svoje vedenie zvýšili napokon až na konečných 1:8 a tak sa mohli zaslúžene radovať z víťazstva.

Búč – Moča 3:2 (2:2), 4., 41. a 84. Simon – 22., 38. Janik. Prvý polčas dosť vyrovnaný, domáci sa ujali vedenia, následne hostia vyrovnali a zakrátko aj otočili priebeh zápasu no domáci sa nedali a do prestávky vyrovnali. V druhom polčase sa obe mužstvá snažili dostať do vedenia, šance sa striedali na oboch stranách až napokon viac šťastia mali domáci, ktorí v závere strelili víťazný gól na čo už hostia nedokázali odpovedať a tak za z výhry zaslúžene radovali domáci.

Šrobárová – Patince 1:0 (1:0), 22. Gere (11 m). Priemerný zápas, hralo sa podstate medzi šestnástkami bez akej kolvek vynaloženej šance, domáci sa vedenia ujali po premenenej penalte no to bolo čo sa gólov týka všetko. V druhom polčase sa naďalej hralo medzi šestnástkami, ani jedno z mužstiev sa netlačilo dopredu a zápas sa prakticky už len dohrával a po jeho ukončení si domáci mohli pripísať ďalšie cenné body do tabuľky.

Zlatná n/O. – Kameničná 8:1 (4:0), 60., 75. a 85. Lelkes, 14., 63. Koczkás, 16., 44. Barton, 33. Berecz – 73. Rafael. Domáci boli od úvodu lepším celkom, tvorili hru, hostí do ničoho nepúšťali, ujali sa vedenia, ktoré postupne zvyšovali a po prvom polčase domáci s prehľadom viedli. V druhom polčas naďalej dominovali domáci, ktorí hostí takmer do ničoho nepúšťali no i napriek tomu sa hosťom podarilo streliť gól no to bolo z ich strany všetko, záver zápasu patril domácim, ktorí gólmi v závere potvrdili svoje vysoké víťazstvo.

Bát. Kosihy – Dulovce 2:1 (0:1), 73. Barton, 89. Száraz – 43. Szabó. Prvý polčas boli hostia lepším celkom ujali sa vedenia, domácim sa nič nedarilo čo hostia naplno využili. V druhom polčase sa domáci snažili o vyrovnanie no to neprichádzalo, no napokon hostia trocha akoby poľavili čo domáci využili podarilo sa im vyrovnať následne mohli do vedenia opäť ísť hostia no svoju šancu nepremenili a už to vyzeralo na nerozhodný výsledok keď v samom závere sa vedenia predsa len ujali domáci no v tomto zápase by bola pre oba celky spravodlivejšia remíza.

Všetky body brali hostia.

Dedina Mládeže – Bodza/Holiare 1:2 (1:1), Szöcs – Kancz, Dinga.
Bodzianske Lúky – Veľký Ostrov 2:4 (0:3), Ollé, Tóth, vl. (Lakatos), vl. Fekete – Füri 2.
Tôň – Bajč 1:3 (1:3), Vass – Nagy, Paluska.