Posledné kolo poznamenalo nepriaznivé počasie

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: Branislav Jakab)

6.kolo

Dva zápasy odložili, Bánov nastrieľal desať

6.kolo
Hul – Zemné 0:3 (0:3), Sebestyéni, Gašparík, Rigó
Domáci nastúpili do polčasu s ôsmimi hráčmi.Hosťom sa podarilo nastrielať 3 góly.V polčase však klesol počet hráčov domácich pod dovolenú úroveň, čím hostia vyhrali kontumačne 0:3.

Svodín -Mužla 3:1 (2:0), Nothart 2, Száraz – Csonka
Domáci vstúpili do zápasu nátlakovo. Už v prvom polčase si vytvorili množstvo šancí, z ktorých dokázali premeniť len dva. Hostia sa dostávali do šancí len z brejkov.V druhom polčase domáci pokračovali vo svojej aktivite, podarilo sa im gólový rozdiel zvýšiť,hostia dokázali v závere len skóre skrášliť na končených 3:1.

SkryťVypnúť reklamu

Semerovo – Mojzesovo 0:1 (0:1), Halás
Hostia sa ujali vedenia hneď v prvej polovici zápasu. Od tohto momentu si umnou hrou bránili výsledok.V druhom polčase po vylúčení hosťujúceho hráča domáci namiesto toho aby zabrali zo svojej hry ešte ubrali.Hostia mali vyložené šance ktoré ale nepremenili, a zaslúžene si berú všetky tri body.

Černík – Dolný Ohaj 6:3 (4:1), Simonides 3, Klein 2, Šulík-Ferus, Pétery, Nagy
Od prvej minúty mali domáci prevahu a už v polčase prekticky rozhodli o víťazovi zápasu.V druhom polčase domáci už kontrolovali výsledok. Diváci mohli vidieť červené karty na oboch stranách.

Lipová - Úľany n. Ž. 4:0 (2:0) Opeta 2, Szabó, Poláček
Od prvej minúty sa hralo vyrovnane na veľmi ťažkom teréne. Domáci svoje prvé dva šance využili, čo bol i polčasový výsledok. V druhom polčase mali domáci dva vyložené šance ktoré však nepremenili. Hostia sa síce snažili,dostali sa však iba po šestnástku, kde už pozorná obrana hru jednoznačne kontrolovala.Ku koncu zápasu domáci pridali a v derby zápase zaslúžene vyhrali.

Bánov – Michal n. Ž. 10:0 (3:0), Bobák 4, Farkaš 2, Bórik, Polák, Palacka, Németh
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, ktorý od začiatku zápasu premieňali svoje.Góly sa zastavili až na čísle 10.Hostia počas celého zápasu vážnejšou strelou neohrozili domácu bránu.

Zostava kola: Német (Svodín)- Nothart (Svodín), Opeta (Lipová), Hoppan (Mojzesovo), Pristač(Semerovo), Simonides (Černík), Pétery (D.Ohaj), Szabó (Lipová), Jurčina (Úľany), Bobák (Bánov), Palacka (Bánov)

Šurany „B“- Komoča 1:0 (0:0), Daniel
V sobotňajšom zápase mohli vidieť prítomný diváci veľmi kvalitný zápas. Hostia hrali veľmi dobrý útočný futbal. Domáci ťažko využívali svoje šance avšak jeden sa im podarilo premeniť hneď na začiatku druhého polčasu. Hosťujúci brankár vychytal množstvo šancí, chytil aj penaltu.

Štúrovo „B“- Čechy 3:1 (2:1), Detven, Flender, Molnár – Kelemen
Domáci mali od úvodu prevahu. Vytvorili si množstvo šancí.Do vedenia sa dostal domáci celok.V 40?minúte sa podarilo hosťom vyrovnať ,avšak ešte pred polčasovým hvizdom sa podarilo domácim prikloniť skóre vo svoj prospech. Po zmene strán už domáci hru kontrolovali, v závere však dokázali skórovať ešte raz na končených 3:1.

Jasová – Gbelce 1:2 (0:1), Užák – Dolák 2
od začiatku zápasu sa hralo zväčša medzi šestnástkami. Hosťom sa podarilo ujať vedenia v závere prvého polčasu. Po zmene strán dokázali hostia skóre zvýšiť.Domáci záver zápasu zdramatizovali, v 80?minúte strelili gól, snažili sa o vyrovnanie avšak hosťujúca obrana hru výborne kontrolovala a ďalší gól už domáci nedokázali streliť.

Strekov – Nána 1:2 (1:1), Téglás – Kovács, Horváth
V prvom polčase sa hralo vyrovnane.Už v 7? minúte sa dostali domáci do vedenia.Od toho momentu sa hralo zväčša medzi šestnástkami. V 44?minúte sa podarilo hosťom vyrovnať po štandardnej situácii.V druhom polčase sa podarilo hosťom zápas otočiť , čo udržali už do záverečného hvizdu.

Bruty – Rastislavice 1:3 (0:1), Szalma – Kuric 2, Lábsky
Už v 2. minúte sa podarilo hosťom ujať vedenia. I napriek množstvu šancí sa im už v prvom polčase nepodarilo premeniť ani jeden. Po zmene strán dokázali domáci vyrovnať. Po tomto góle však hostia pridali a strelili ďalšie dva góly čím zaslúžene vyhrali.

Maňa - Radava - zápas odložený

Tvrdošovce“B“- Kolta - zápas odložený⋌(RG)

Kam. Most – Bardoňovo 2:2 (1:1), Buda 2 (1 z 11 m) – Šoóš, Malíček
Obid – Pozba 1:15 (0:8), Banda – Roman Kovács 5 (1 z 11 m), Róbert Kovács 3, Lipták 3, Varga 2, Cirok, Tóth
Dubník – Jatov 8:0 (2:0), Jakab 4, Huslička 3, Mlatec
Belá – Dedinka 4:2 (1:1), Szabó 2, Drežík, vl. (Pintér) – Knopp, Polák
Kamenín – Andovce 2:0 (1:0), Ibolya, Ubár
Nová Vieska – Kamenica 1:3 (0:1), Gulyás – Birčák, Šrajer, Krištofori
Palárikovo – Podhájska – odložili na doposiaľ neurčený termín.

1. Podhájska 4 4 0 0 31:3 12 (+3)
2. Dubník 5 4 0 1 21:8 12 (+3)
3. Kamenín 5 3 1 1 10:9 10 (+4)
4. Pozba 5 3 0 2 20:9 9 (0)