Aké výsledky prinieslo posledné kolo v 6.,7. a 8. lige ?

Ilustrsačné fotoIlustrsačné foto (Zdroj: archív)

VI. MEVA LIGA

5.kolo

Dvaja zatiaľ bez bodu, šesť celkov neskórovalo.

Úľany n. Ž. - Černík 2:1 (2:1) Kosiba, Mikla – Soboňa
Zápas slabej úrovne sa odohrával zväčša medzi šestnástkami. Ako prvý sa ujali vedenia hostia.Následne po tom mali hostia ešte jednu šancu , ktorú však nepremenili a z protiútoku dokázali domáci vyrovnať. Do polčasu potom ešte raz domáci rozvlnili sieť súpera. V druhom polčase sa zápas odohrával medzi šestnástkami bez šancí.

Bánov - Semerovo 7:0 (4:0), Bobák 2, Palacka, Hatala, Petráni, Farkaš
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, ktorý hneď na začiatku strelili dva góly a do polčasu zvýšili vedenie na 4:0.
Domáci v druhom polčase trocha poľavili ale v závere dokázali streliť ešte 3 góly. Súper sa do výraznejšej šance nedostali a zápas sa mohol skončiť i vyšším rozdielom.

Michal n. Ž. – Trávnica 0:3 (0:0), Mach 2, Holík
V prvom polčase sa hrali zväčša medzi šestnáskami, kedy sa ani jeden z celkov nedokázal strelecky presadiť. Po obrátke prebrali hru vo svoj prospech hostia a zaslúžene vyhrali.

Komjatice - Svodín 3:0 (2:0) Garay, Melichárek, Tököly
Komjatičania sa do záveru prvého polčasu dostali do dvojgólového vedenia.
Po obrátke hostia pridali avšak strelecky sa presadiť nedokázali. Naopak domáci pridali do konca ešte jeden gól čím zaslúžene vyhrali.

Mužla – Lipová 4:0 (2:0), Pathó, Csonka, Lampert, Bitai
Domáci mali lepší štart, kedy sa ujali vedenia po dvoch rýchlych góloch.V druhom polčase prebrali hru hostia, domáci sa zameriavali na obranu, gól sa snažili streliť z protiútokov.V záverečných 20. minútach prebrali hru znova domáci , čo využili na strelenie ďalších dvoch gólov.

Dolný Ohaj – Hul 4:0 (2:0), Nagy, Gatyáš, Chleban, vl. (Vaško)
Domáci dominovali od začiatku zápasu čo sa odzrkadľuje i na konečnom výsledku. Zápas sa mohol skončiť i vyšším rozdielom.

Zemné – Veľký Kýr 5:0 (3:0), Szabó 2, Gašparík 2, Sebestyéni
Domáci mali výborný štart do zápasu, kedy už v 10´minúte viedli dvojgólovým rozdielom.Pred polčasovým hvizdom sa však dokázali ešte raz presadiť.
Do druhého polčasu nastúpili znova aktívne , a po pekných akciách strelili ďalšie dva góly.Hostí do výraznejších šancí nepustili.

Vlkas – Mojzesovo 1:4 (1:1) Slovák – Halás, Žigrai, Hoppan, Mikulec
V prvom polčase sa hralo vyrovnane. Ako prvý sa ujali vedenia hneď v úvode zápasu hostia, tesne pred polčasom sa však podarilo zo štandardnej situácie domácim vyrovnať.
Po zmene strán domáci z tempa ubrali čo využili na strelenie ďalších gólov, čím zaslúžene vyhrali.

Zostava kola : Hajnala (Komjatice) - Rigó (Zemné), Sádecký (Bánov), Szabó (Zemné), Drgoňa (Úľany), Bobák (Bánov), Mach (Trávnica), Déri (Mužla), Hoppan (Mojzesovo), Nagy (D. Ohaj), Hoppan (Mojzesovo)

4.kolo

Gbelce prehrali doma, do čela Tvrdošovce B.

Nána – Tvrdošovce „B“ 1:6 (0:5), Csabai 3, Császár, Haluza, Kačerjak
Od prvých minút mali hru jednoznačne na svojich kopačkách hostia. Už v tretej minúte sa im podarilo dostať do vedenia a do polčasu sa im podarilo ešte 4krát rozvlniť sieť súpera.
V druhom polčase hneď na začiatku strelili aj domáci gól. Následne však potom sa ešte raz podaril hosťom streliť gól, čím stanovili aj na konečných 1:6.

Čechy – Bruty 4:1 (2:0), Kelemen, Král, Kolarovič, Čepányi – Szöcs
Domáci sa dostali do vedenia hneď na začiatku zápasu. Do polčasu dokázali premeniť ešte jednu zo svojich množstva šancí.
Po zmene strán domáci pridali ďalšie dva góly, hostia dokázali streliť už len čestný gól.

Rastislavice – Strekov 3:1 (2:0), Kuric 2, Kuzma – Kanyicska
Od úvodných minút hrali aktívnejšie domáci, ktorým sa podarilo vytvoriť si dvojgólové vedenie.
V druhom dejstve domáci strelili aj svoj tretí gól. Domácim sa čisté konto nepodarilo udržať keď v samom závere hostia znižovali z pokutového kopu.

Kolta – Maňa 2:3 (0:2), Krnčan, Hatala-Drahoš 2, Bock
Hostia sa v pribehu 20 minút ujali dvojgólového vedenia, čo prekvapilo domácich. Po obrátke domáci priebeh zdramatizovali keď sa im podarilo vyrovnať.
Šťastnejší boli v tomto zápase hostia, ktorý dokázali v samom závere rozhodnúť o víťazovi stretnutia.

Radava – Jasová 4:4 (2:1), Zradula, Čoknay, Havlíček, Sallai – Kršák 2, Oslanec, Kečkéš
Lepší vstup do zápasu mali domáci , ktorý strelili svoj prvý gól už v 7. minúte. O niekoľko minút na to domáci nepremenili pokutový kop, o minútu na to sa však už strelecky presadili. Pred polčasom sa ešte podarilo hosťom znížiť.
Po obrátke sa hosťom v priebehu piatich minút podarilo otočiť skóre na 2:4. Domáci si body nechceli nechať ujsť a podarilo sa im znova skórovať, a o niekoľko minút na to aj vyrovnať po štandardnej situácii. Deľba bodov je tak zaslúžená.

Gbelce – Šurany“B"- 3:4 (1:2), Gašpar, Dolák, Szököl – Kuruc , Porubský,Timoránsky
V tomto zápase sa ako prvým podarilo ujať vedenia hosťom, avšak o niekoľko minút na to sa presadili aj domáci po štandardnej situácii. Tesne pred polčasom sa podarilo hosťom streliť gól. V druhom polčase skóre zvyšovali hostia.
Následne sa po tomto góle podarilo streliť gól domácemu Dolákovi po pokutovom kope.Hosťujúci Kuruc však dokázal na tento gól odpovedať,2:4.Snaha domácich však pokračovala naďalej , to im však stačilo už len sa skrášlenie konečného výsledku.

Komoča – Štúrovo „B“ 4:0 (2:0), Németh, Ďurica, Szöke, Kiss
Aktívnejšie hrajúcim domácim sa podarilo v prvom polčase vytvoriť si dvojgólové vedenie.
V druhom polčase pokračovali a strelili ďalšie dva góly. Zápas sa mohol skončiť aj vyšším rozdielom.

4. kolo
Jatov – Palárikovo 3:2 (1:2), Varga, Filo, Kiss – Kecskés 2.
Bardoňovo – Nová Vieska 4:1 (1:0), Czíria 3, Šoóš – Molnár.
Kamenica n/Hr. – Kamenín 2:2 (0:1), D. Šrajer, J. Šrajer – Ibolya, Molnár.
Andovce – Dedinka 1:1 (1:1), Döme – Amrich (11 m).
Belá – Dubník 2:4 (0:1), Szabó (11 m), A. Mészaros – Jakab 3, Tomaštík.
Podhájska – Obid 16:0 (9:0), Nagy 6, Sásik 2, Polák 2, T. Krnčan 2, Marek, Kender, Sládeček, U. Krnčan (11 m).
Pozba – Kamenný Most 2:0 (1:0), Roman Kovács 2.