Ilustračné fotoIlustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

5.kolo

V Zlatnej bez korenia

Marcelová B – Patince 6:0 (3:0), 51., 64. Varga, 34., 59. Sýkora, 12. Šenkár, 43. Tóth.
Domáci boli od úvodu lepším celkom, vytvorili si množstvo šancí po ktorých sa postupne ujali vedenia, ktoré do prestávky zvýšili až na rozdiel triedy. V druhom polčase naďalej dominovali domáci, ktorí svoje vedenie s prehľadom zvýšili, hostia sa len sporadicky dostávali do šancí, domáci sa ubránili a zápas zaslúžene vyhrali.

Modrany – Kamničná 7:1 (2:0), 38., 41. a 62. Vida (1 z 11 m), 54. Boros, 72. Répás, 83. Tóth, 89. Sedlák – 85. Szüllö.
Z počiatku vyrovnaný zápas aj keď viac z hry mali domáci hostia sa držali no v závere polčasu sa domáci presadili a ujali sa tak dvojgólového vedenia. Hostia sa v druhom polčase snažili vrátiť do zápasu to sa im však nepodarilo, domáci postupne začali zvyšovať svoje vedenie, hostia ešte v závere zápasu za stavu 6:0 gólom skorigovali stav zápasu no posledné slovo mali domáci, ktorí gólom v závere spečatili svoje vysoké víťazstvo.

Moča – Pribeta 2:3 (1:2), 12. Nagy, 59. Oláh – 17., 41. Bagala, 83. Tinák. Vyrovnaný zápas, šance sa striedali na oboch stranách, domáci sa ujali vedenia no netrvalo dlho a hostia vyrovnali, následne sa hra troška upokojila no závere polčasu patril hosťom ktorí sa ujali vedenia. V druhom polčase sa podarilo domácim vyrovnať, no hostia sa nevzdávali bojovali a v závere sa im podarilo streliť aj tretí gól znamenajúci víťazstvo.

Iža – Dulovce 2:2 (1:1), 15. Simon, 55. Procházka – 41. Habara, 50. Szabó.
Domácim vyšiel úvod do zápasu keď sa im podarilo ujať vedenia, ktoré sa snažili do prestávky zvýšiť no hostia sa dobre bránili a napokon sa im podarilo v závere polčasu vyrovnať stav zápasu. V druhom polčase to boli hostia kto sa ujal vedenia avšak netrvalo dlho, domácim sa podarilo vyrovnať, hostia sa snažili o zisk troch bodov no domácim sa podarilo ubrániť a tak sa už skóre zápasu nemenilo a mužstvá si body podelili.

Búč – Radvaň n/D. 1:1 (0:0), 55. Sánta – 51. Ernecz.
Od úvodu to bol vyrovnaný zápas, ani jednému z mužstiev sa nedarilo zúročiť svoje šance a tak sa polčas skončil bezgólovou remízou. V úvode druhého polčasu sa hostia ujali vedenia no domáci sa rýchlo spamätali a zápas rýchlo vyrovnali a hralo sa prakticky od znovu, mužstvá sa snažili no nedarilo sa im v koncovke a do konca zápasu sa už skóre nezmenilo a zápas sa tak skončil remízou.

Šrobárová – Zem. Olča 4:1 (2:0), Pivoda 2, Čepela, Untermayer – Hipp.
Jednoznačný zápas z pohľadu domácich, ujali sa v prvom polčase hneď dvojgólového vedenia, ktoré si ustrážili až do prestávky. V druhom polčase domáci pridali ďalšie dva presné zásahy, no podarilo sa presadiť aj hosťom, ktorí gólom upravili konečný stav zápasu v ktorom domáci zaslúžene vyhrali.

Zlatná n/O. – Vrbová n/V./Kava 0:0. Hostia od úvodu bránili nerozhodný výsledok, hralo sa viac menej medzi šestnástkami, domáci sa nedarilo strelecky presadiť. V druhom polčase v úvode hostia mali možnosť zahrávať penaltu no nepodarilo sa im ju premeniť a tak sa skóre nezmenilo, následne domáci prevzali iniciatívu a hralo sa už len na bránku hopstí no domácim sa nedarilo premeniť svoje šance a ani im sa nepodarilo skórovať, v závere zápasu zahrávali aj domáci penaltu no gól im uznaný nebol a tak sa napokon zápas skončil bezgólovou remízou.

Bát. Kosihy – Nová Stráž 5:3 (3:2), 2., 18. a 40 Barton (1 z 11m), 65. Németh, 81. Száraz – 38. Döme, 45. Szücs, 50. Mihálik.
Domáci odohrali ťažký zápas, aj keď v úvode viedli, hostia vyrovnali, domáci sa následne trápili no prvý polčas predsa len vyhrali. V druhom polčase súper vyrovnal, domáci sa nevzdávali bojovali až sa napokon znova ujali vedenia, ktoré ešte v závere zvýšili na rozdiel dvoch gólov zápas napokon predsa len vyhrali.

Hostia vyšli naprázdno.

Číčov – Veľký Ostrov 2:1 (1:1), Polgár (11 m), Misák – Tóth.
Dedina Mládeže – Tôň 5:0 (3:0), Negyedi 2, Tóth, Károlyi, Dobi.
Bodzianske Lúky – Bajč 5:2 (3:0), Lakatos 2, Nagy, Czina, vl. (Szabó) – Kolompár, Paluska.