Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)

Starší dorastenci FKM Nové Zámky porazili rivala z Komárna

Boli sme na derby II. ligy U19 FKM - KFC

Z tejto situácie ešte gól do komárňanskej siete nepadol. Po zápase však boli spokojnejší starší dorastenci FKM(Zdroj: Roman Guliš)

II. LIGA U19

17. kolo

FKM Nové Zámky - KFC Komárno 2:0 (0:0)

V prvom polčase mali viac z hry domáci, vytvorili si aj dobré šance, niektoré boli vyložené, ale gól do prestávky v prestížnom derby nepadol. Po zmene strán sa Novozámčania predsa len ujali vedenia v 49. minúte, kedy Varga premenil pokutový kop. Hostia sa potom snažili o vyrovnanie, ale ich akciám chýbala finalizácia. Gólovú bodku za zaujímavým stretnutím dal minútu pred koncom objav tejto sezóny v novozámockom drese Lukáš Szikora, ktorý po sóle cez celé ihrisko, trafil spoza šestnástky nádherne ľavý horný kút súperovej brány.

Góly: 49. Varga (11 m), 89. Szikora

R Havran, ŽK: Lengyel, Varga - Nagy, 30 divákov

FKM: Lengyel - Varga, Rybár (86. Agh), Szitás, Szikora, Marusič (66. Košťál), Kováč, Belokostolský, Moravčík, Prišťák, Király (76. Farkaš). Tréner N. Čoknay

KFC: Hallman - Jokel, Zvoda, Nagy, Tóth, Patašy (86. Gál), Ollé (54. Molnár), Nagy, Havlitus, Kováč, Kajtár (66. Rigó). Tréner L. Hallman.