Sobota, 25. november, 2017 | Meniny má Katarína
Pridajte si svoje mesto

Pohárové dvojice sú známe

Slovan príde do Dvorov , či do Zámkov ?

Vlani mohli vidieť diváci bratislavský Slovan vo Veľkých Ludinciach. Tento rok zavíta obhajca Slovnaftcupu do Dvorov, alebo do Zámkov.(Zdroj: našelevice)

ŠK Slovan Bratislava vykročí za obhajobou prvenstva v slovenskej pohárovej futbalovej súťaži Slovnaft Cup duelom druhého kola proti postupujúcemu z dvojice Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky. Žreb nového ročníka sa uskutočnil v utorok popoludní v priestoroch Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Do súťaže sa prihlásil rekordný počet tímov, ich počet narástol z 205 na 210. Súboje prvého kola sú na programe 22. a 23. júla. Informovala o tom oficiálna internetová stránka SFZ.

žreb Slovnaft Cupu 2017/2018

1. kolo (22. - 23. júla):

MŠK Senec - TJ Jakubov

FC Pata - Galanta

TJ Kostolné Kračany - Nový Život

FC Malacky - Závod

Bešeňov - Šurany

Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky o 17.00

Kalinkovo - Most pri Bratislave

Oponice - Topvar Topoľčany

FK Jablonové - PSČ Pezinok

Jablonec - Cajla Pezinok

Veľké Zálužie - Hrušovany

Šenkvice - Báhoň

Veľké Kosihy – Svätý Peter

MŠK Rusovce – Svätý Jur

Jacovce - Soľčany

ŠK Blava 1928 - Slovan Hlohovec

Lehnice - Vydrany

Lozorno - Veľké Leváre

Horné Saliby - Kolárovo

NMŠK 1922 - ŠK Tomášov

Petržalka Akadémia - Lamač

FK Strečno - Fomat Martin

FK Rajec - Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany - HN Prievidza

ŠK Čierne - FK Čadca

Slovan Rudinská - Krásno nad Kysucou

OŠK Podolie - Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo - Veľké Ludince

ŠK Nevidzany – Lokomotíva Kozárovce

Prečín - Domaniža

Veľká Hradná - Trenčianské Teplice

Fatran Varín - OŠK Teplička nad Váhom

FK Predmier - MFK Bytča

Veľké Kostoľany – OFK Malženice

TJ Plevník Drienové - Trenčianske Stankovce

Slovan Skalité - Kysucké Nové Mesto

TJ Salka - Slovan Šahy

MŠK Považská Bystrica - Častkovce

VTJ Rajecké Teplice - Baník Stráňavy

ŠK Belá - Terchová

Partizán Cígel - Šimonovany

Višňové - Rosina

Jednota Málinec - Sklotatran Poltár

Selce - Šalková

FK 09 Bacúch - Medzibrod

LM Palúdzka - Závažná Poruba

Sokol Zubrohlavá - Oravské Veselé

OŠK Bešeňová - Belá Dulice

ŠK Prameň Kováčová - Jupie Podlavice

FK Jesenské - Tornaľa

Spartak Vysoká nad Kysucou - Makov

FK Nižná - ŠK Tvrdošín

Liptovské Sliače - Liptovská Štiavnica

Iskra Hnúšťa - MŠK Tisovec

Strojár Krupina - Pliešovce

Príbelce - Slovenské Ďarmoty

Santrio Láza - Novohrad Lučenec

Oravská Poruba - Slovan Žabokreky

Ladomerská Vieska - Diviaky

Oravan Oravská Jasenica - Námestovo

Slávia TU Košice - Medzev

Jasenov - Ptičie

Gemerská Hôrka - Rožňava

Perín - Vyšné Opátske

Veľká Ida - Kechnec

Čirč - Odeva Lipany

Košická Nová Ves - FK Čaňa

Pavlovce nad Úhom - Nacina Ves

Poproč - Krásnohorské Podhradie

Olcnava - Hranovnica

Ulič - Snina

Kluknava - Krompachy

Župčany - Šarišské Michaľany

Levoča – Spišské Podhradie

Borša - Geča

Veľká Lomnica - Spišská Belá

Streda nad Bodrogom - Kalša

Parchovany - Vranov nad Topľou

Kamenica nad Cirochou - FK Humenné

Nálepkovo - Harichovce

Gerlachov – Svidník

2. kolo (9. augusta):

MŠK Senec/TJ Jakubov - FC Pata/Galanta

TJ Kostolné Kračany/Nový Život - MFK Zvolen

FC Malacky/Závod - Bešeňov/Šurany

Dvory nad Žitavou/FKM Nové Zámky - ŠK Slovan Bratislava

Kalinkovo/Most pri Bratislave - Oponice/Topvar Topoľčany

FC Rohožník - MFK Skalica

FK Rača Bratislava - FK Jablonové/PSČ Pezinok

Jablonec/Cajla Pezinok - Veľké Zálužie/Hrušovany

Šenkvice/Báhoň - Lokomotíva Devínska Nová Ves

Ivanka pri Dunaji - FC DAC 1904 Dunajská Streda

Veľké Kosihy/Sv.Peter - MŠK Rusovce/Svätý Jur

Jacovce/Soľčany - FC Spartak Trnava

Blava 1928/Slovan Hlohovec - Lehnice/Vydrany

Lozorno/Veľké Leváre - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

Horné Saliby/Kolárovo - OFK Dunajská Lužná

NMŠK 1922/Šk Tomášov - Petržalka Akadémia/Lamač

FK Strečno/Fomat Martin - FK Rajec/Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany/HN Prievidza - KFC Komárno

MŠK Púchov - ŠK Čierne/FK Čadca

Slovan Rudinská/Krásno nad Kysucou - OŠK Podolie/Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo/Veľké Ludince - ŠK Nevidzany/Lokomotíva Kozárovce

Prečín/Domaniža - FK Inter Bratislava

Veľká Hradná/Trenčianské Teplice - Fatran Varín/OŠK Teplička nad Váhom

FK Predmier/MFK Bytča - FC Nitra

Veľké Kostoľany/Malženice - TJ Plevník Drienové/Trenčianske Stankovce

Slovan Skalité/Kysucké Nové Mesto - ŠKF Sereď

TJ Salka/Slovan Šahy - Iskra Borčice

MŠK Považská Bystrica/Častkovce - FC ŠTK 1914 Šamorín

VTJ Rajecké Teplice/Baník Stráňavy - MFK Dubnica nad Váhom

ŠK Belá/Terchová - 1. FC Tatran Prešov

Partizán Cígel/Šimonovany - Višňové/Rosina

Kovo Beluša - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble

Jednota Málinec/Sklotatran Poltár - Selce/Šalková

FK 09 Bacúch/Medzibrod - MFK Zemplín Michalovce

LM Palúdzka/Závažná Poruba - Sokol Zubrohlavá/Oravské Veselé

OŠK Dobrá Niva - MŠK Žilina

OŠK Bešeňová/Belá Dulice - ŠK Prameň Kováčová/Jupie Podlavice

FK Jesenské/Tornaľa - TJ Lovča

Spartak Vysoká nad Kysucou/Makov - FK Nižná/ŠK Tvrdošín

FK Buzitka - FK Poprad

FC 98 Hajnáčka - Liptovské Sliače/Liptovská Štiavnica

Iskra Hnušťa/MŠK Tisovec - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

ŠKM Liptovský Hrádok - Strojár Krupiná/Pliešovce

Tatran Chlebnice - AS Trenčín

Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása

Príbelce/Slovenské Ďarmoty - Santrio Láza/Novohrad Lučenec

Oravská Poruba/Slovan Žabokreky - Ladomerská Vieska/Diviaky

Oravan Oravská Jasenica/Námestovo - FC VSS Košice

Slávia TU Košice/Medzev - Jasenov/Ptičie

Gemerská Hôrka/Rožňava - FK Senica

Fintice - Perín/Vyšné Opátske

Veľká Ida/Kechnec - Partizán Bardejov

Čirč/Odeva Lipany - Košická Nová Ves/FK Čaňa

Demjata - Slavoj Trebišov

Pavlovce nad Úhom/Nacina Ves - Poproč/Krásnohorské Podhradie

Olcnava/Hranovnica - Ulič/Snina

BNV - Kluknava/Krompachy

Župčany/Šarišské Michaľany - Lokomotíva Košice

Levoča/Spišská Podhradie - Borša/Geča

Veľká Lomnica/Spišská Belá - MFK Ružomberok

Streda nad Bodrogom/Kalša - Parchovany/Vranov n.Topľou

Kamenica nad Cirochou/FK Humenné - FO ŽP Šport Podbrezová

Nálepkovo/Harichovce - Ždaňa

Gerlachov/Svidník - Noves Spišská Nová Ves

Šport

 


  1. Na Hlavnom námestí bude nové klzisko, príde aj Mikuláš 73
  2. V Nových Zámkoch končí najproduktívnejší útočník a dvaja ruskí legionári 33
  3. Kde sa dvaja bili, smial sa ten tretí 23
  4. Šťastie v nešťastí, Michal to zvládol 21
  5. Medzi najlepšími aj škola z Nových Zámkov 19
  6. Z dvoch posledných tesných zápasov vyťažili iba bod 15
  7. NAKA zakročila v dvoch výrobniach, zadržala ’varičov’ pervitínu 14
  8. Film o kňazovi Srholcovi nakrúcali šesť rokov 13
  9. Strata jesenného majstra 12
  10. Dopravná nehodovosť sa v okrese Nové Zámky znížila 10

Najčítanejšie správy

Nové Zámky

Na Hlavnom námestí bude nové klzisko, príde aj Mikuláš

Vyšehradské Vianoce prinesú do Nových Zámkov od adventu až po Troch kráľov podujatia pre deti, dospelých i seniorov.

V Nových Zámkoch končí najproduktívnejší útočník a dvaja ruskí legionári

Zeleno-biely dres si už neoblečú Špirko, Rajenko ani Monya

Kde sa dvaja bili, smial sa ten tretí

Jesenný titul napokon patrí Mužli

Šťastie v nešťastí, Michal to zvládol

Brankár mladších dorastencov FKM sa v zápase vážne zranil

Medzi najlepšími aj škola z Nových Zámkov

Ocenenie získal aj žiak zo ZŠ Nábrežná.

Blízke regióny

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Ďalšia lúpež v Šali, tentoraz v herni

Neznámy páchateľ vzal 3000 eur, bol ozbrojený.

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Zoznámte sa s Goal Travel Jedenástkou roka 2017

Galavečer Oblastného futbalového zväzu Nitra hostila tretíkrát Rumanová. Futbalová rodina spoznala tých najlepších za rok 2017.

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

Všetky správy

Prieskum AKO: Parlamentné voľby by vyhral Smer, Matovič s Kollárom predbehli SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

Teroristi v Egypte zabili už 235 ľudí

Letisko v Káhire je plné vojakov a policajtov, v krajine vyhlásili štátny smútok.

Slovan uverejnil letecké zábery: takto vyzerá Národný futbalový štadión

Štadión na Tehelnom poli rastie ako z vody, píše bratislavský klub na YouTube.

Ján Richter má čoskoro opustiť ministerské kreslo, nahradiť ho má Raši

Funkciu ministra vnútra i podpredsedu strany si zrejme udrží Robert Kaliňák.

Kam vyraziť