Výsledky posledného hracieho dňa

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

VI. LIGA

26. kolo

FK Activ Komárno – Marcelová B 2:1 (1:0), 30. Inczédi, 90. Illéš – 88. Vörös. V zápase sa stretli mužstvá z čela tabuľky, domáci zaznamenali množstvo nepresností, nepremenili penaltu, no i napriek tomu sa ujali vedenia, ktoré si ustrážili po celý prvý polčas. Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu ako prvý polčas, domáci si strážili jednogólové vedenie hostia sa snažili o vyrovnanie čo sa im v závere zápasu aj podarilo a už to vyzeralo na deľbu bodov keď v nadstavenom čase domáci strelili svoj víťazný gól a potvrdili si tak pozíciu lídra.

Moča – Bát. Kosihy 5:4 (0:1), 60., 87. a 90. Paluška, 87. Pálik, 90. Oláh – 35., 67. a 86. Barton, 75. Blaho. Zápas lepšie vychádzal hosťujúcemu celku, ktorí sa ujal najtesnejšieho vedenia, ktoré si ustrážili počas celého prvého polčasu. V druhom polčase už hostia viedli 1:2 keď prišlo vylúčenie na ich strane čo sa snažili domáci využiť čo sa im ale vôbec nedarilo a boli to hostia kto zvyšoval svoje vedenie až na 1:4 no a už to vyzeralo tak že sa nič nezmení, už aj diváci boli postupne na odchode keď sa stalo niečo nevídané, domácim sa podaril husársky obrat a zápas v priebehu troch minút otočili na konečných 5:4 a mohli sa radovať napokon z víťazstva.

Pribeta – Vrbová n/V./ Kava nehralo sa, hostia nepricestovali.

Kameničná – Zlatná n/O. 2:7 (2:2), 5., 12. Szüllö – 56., 78., 83. a 87. Berecz – 21., 33. a 90. Lelkes. Domáci mali dobrý úvod do zápasu keď už po desiatich minútach viedli 2:0 no hosťom sa do konca polčasu podarilo vyrovnať. V druhom polčase to boli hostia, ktorí domácich do ničoho vážneho nepúšťali, ovládli hru, ujali sa vedenia, ktoré postupne zvyšovali až na konečných 2:7.

Šrobárová – Iža 1:0 (1:0), 20. A Babiš (11 m). V prvom polčase boli lepší hostia, ktorí tlačili na domácich, tí sa však dobre bránili a po premenenej penalte sa ujali najtesnejšieho vedenia, ktoré sa im darilo ustrážiť. V druhom polčase sa lepšie darilo už domácim, ktorí si vypracovali množstvo šancí avšak nedokázali ich premeniť no i napriek tomu sa im zápas podarilo po góle z prvého polčasu doviesť až do víťazného konca.

Búč – Nová Stráž 3:1 (2:1), 11., 31. a 80. Simon – 27. Döme. Bojovný zápas, domácim sa darilo vypracovať si množstvo šancí, ujali sa vedenia, ktoré však dlho netrvalo hostia za krátko vyrovnali no dobre hrajúci domáci sa do prestávky znova ujali vedenia, ktoré si už do prestávky ustrážili. V druhom polčase hostia naďalej bojovali snažili sa znova o vyrovnanie avšak domácim sa darilo brániť tesné vedenie, ktoré však v závere zápasu gólom potvrdili a zápas zaslúžene vyhrali.

Radvaň n/D. – Dulovce 2:1 (0:1), 60. Kren, 83. Kecskés (11 m) – 11. Laktiš. V prvom polčase sa hostia ujali vedenia, čo domácich nezlomilo, bojovali no vyrovanť sa im nepodarilo. V druhom polčase však už nastúpili akoby iný domáci, vybehli na svojho súpera, podarilo sa im vyrovnať a neskôr aj otočiť zápas na svoju stranu, hostia sa snažili o zvrat no ten domáci nepripustili a zápas doviedli až do víťazstva.

Modrany – Zem. Olča 3:3 (1:3), 27. Szabó, 53. Varga, 87. Gáspár – 3. Czizmadia, 22. J. Cseh, 35. Horváth. Hostia mali výborný začiatok zápasu keď sa hneď v úvode ujali vedenia, ktoré o malú chvílu zvýšili na čo však domáci dokázali už odpovedať a znížiť opäť na rozdiel jediného gólu no hostia boli pri chuti a do prestávky znova zvýšili svoje vedenie na dvojgólové. V úvode druhého polčasu domáci znížili stav zápasu znova na rozdiel jediného gólu a svojho súpera zatlačili ten sa dobre bránili no s pribúdajúcim časom domáci tlačili čo raz viac až napokon v záver vyrovnali a zabezpečili si tak aspoň cenný bod za remízu.

20. kolo
Veľký Ostrov – Dedina Mládeže 1:0 (1:0), Lengyel.
Tôň – Bodzianske Lúky 1:4 (0:1), Cseh – Gögh 2, Lakatos, vl. (Nagy)
Číčov – Bodza/Holiare 3:0 (1:0), Kiss 2, Polgár (11 m).

2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Zaočkovali už aj dve stovky zamestnancov v domovoch dôchodcov

Nemocnica v Komárne v uplynulých dňoch zrealizovala vakcináciu zamestnancov seniorských centier v regióne.

Na očkovanie sa používajú striekačky s ihlami s mŕtvym priestorom v ich hrote. Ilustračné foto.

Poslanci schválili rozpočet Nových Zámkov na rok 2021

Vyše 17 miliónov eur plánuje mesto vybrať na daniach.

Súčasné Hlavné námestie v Nových Zámkoch.

Predčasný koniec prišiel v najnevhodnejšiu chvíľu

Pandémia koronavírusu narušila v Kolárove aj oslavy storočnice futbalu.

Záber zo stretnutia proti rivalovi z Hurbanova, ktoré Kolárovčania (v červenom) vyhrali 1:0.