Štvrtok, 29. júl, 2021 | Meniny má MartaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Program víkendových zápasov v regionálnych ligách

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

DOSPELÍ
III. LIGA – 36. kolo – 10. 5. o 16.30 h Topoľčany – Galanta (Španka, Tokoš, Grolmus, Kysel), V. Ludince – Horná Nitra (Kozolka, Tarabus, Hulínek, Očkovský), Beluša – Dubnica (Havran, Štrba, Kišš, Matejčík), Púchov – Nemšová (Drobec, Jančok, Hodoško, Bachratý), Šurany – ViOn B Vráble (Fehér, Hagara, Žiak, Franek), Šaľa – FC Horses (Papuča, Klabník, Hrenák, Lukács), DAC B/Vrakúň – Veľký Meder (Sárai, Bojda, Ábel, Bott), Neded – Nové Zámky (Santa, M. Krivošík, Cabaj, Peťovský), Gabčíkovo – Lednické Rovne (Bezák, Blaháč, Šandrik, Révay), Komárno – voľno.
III. LIGA – 29. kolo – 13. 5. o 16.30 h Horná Nitra – Komárno (Fehér, Jančok, Hrenák, Marci), FC Horses – Gabčíkovo (Patrovič, Šamaj, Tokoš, Gábor), Veľký Meder – Led. Rovne (Valent, Tarabus, Hulínek, Kútny), Šaľa – Topoľčany (Sárai, Bojda, Štrba, Rosa), DAC B/Vrakúň – Neded (Šandrik, Žiak, Hagara, Kubica), 14. 5. o 16.30 h Nové Zámky – Nemšová (Gašparovič, Grolmus, Blaháč, Valach), Galanta – Dubnica (Pecek, Ábel, M. Farkaš, Košecký), ViOn B Vráble – Púchov (Husár, Toběrný, Kišš, Franek), Šurany – Veľké Ludince (Šima, Juhás, M. Krivošík, Hromník), Beluša – voľno.
IV. LIGA JV – 13. 5. o 16.30 h Levice – Kalná n/Hr. (S. Krivošík, Bartko, Benko, Jančoková), Kolárovo – Svätý Peter (Studený, Božik, Darnadi, Baňár), 14. 5. o 10.30 h ČFK Nitra – Dvory n/Ž. (Janus, Ahmed, Janus ml., Mišún), FC Nitra jun. – D. Saliby (Feranec, Barta, Jakubis, Kasáš), o 16.30 h Tvrdošovce – Štúrovo (Škadra, Pucher, Kollárik, Schmidt), H. Obdokovce – Imeľ (Judiny, Oselský, Černej, Jeriga), Čeľadice – Veľké Lovce (Košecký, Meluš, Čulák, Kraslan), Hrušovany – voľno.
V. LIGA VÝCHOD – 13. 5. o 16.30 h Okoličná – Podhájska (Szölösy, Mészáros, Búri, Grznár), Želiezovce – T. Lužany (P. Kollár, Páleník, Švolík, Formel), 14. 5. o 16.30 h H. Vrbica – Marcelová (J. Kováč, Kiš, Pacher, Čikes), Starý Tekov – Salka (Hybský, Bleho, Gál, Kozinka), Bešeňov – Komjatice (Šeben, Ďurčovič, Voros, Vyskočil), Kozárovce – Kmeťovo (Hromádka, Pavlačková, Fúrik, Hudák), Nesvady – Hurbanovo (Ribarič, Rajtár, Debnár, Čornák), Veľký Ďur – Chotín (Miakiš, Opatovský, Janček, Kuchara).

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST
II. LSDZ a LMDZ – 33. kolo -10. 5. o 10.00 a 12.30 h Levice – Gabčíkovo (Barcík, Chlebo, Meszároš), Nové Zámky – Malacky (Marinčák, T. Birkus, K. Birkus), Komárno – Horná Nitra (R. Farkaš, Kasznár, Lévai), Petržalka – PFA ViOn (BFZ), Domino – Skalica (BFZ), o 15.00 a 17.30 h Dubnica – Lok. Trnava (Obeda, Fabian, Bečka), 11. 5. o 11.00 a 13.30 h Topoľčany – Karlova Ves (Laco, Meluš, Janus), o 16.00 a 14.00 h P. Bystrica – Myjava (Judiny, Černej, Oselský).
II. LSDZ a LMDZ – 27. kolo – 13. 5. o 10.00 a 12.30 h Púchov – Malacky (Černej, Janček, Miakiš), Komárno – Levice (Bircsák, Valko, Bazsó), P. Bystrica – Gabčíkovo (Papuča, Opatovský, Fúrik), 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany – Nové Zámky (Bezák, Cvešper, Žiak), Horná Nitra – Lok. Trnava (Šandrik, P. Kollár, Hodoško), Dubnica – Petržalka akadémia (Hulínek, Papuča, Vyletelka), 16. 5. o 11.00 a 13.30 h Skalica – Karlova Ves (Španka, Otrubčák, Obeda), 17. 5. o 10.00 a 12.30 h Inter – Myjava (BFZ), o 14.30 a 17.00 h Domino – PFA ViOn (BFZ).
III. LSD a LMD – 8. 5. o 10.00 a 12.30 h Šamorín – Hlohovec (Benko, Haršány, Bartko), 13. 5. o 10.00 a 12.30 h Galanta – Partizánske (Drobec, L. Turba, Berec), Krakovany – Bánovce (Meluš, Laco, Miksa), Šurany – Sereď (Pecek, Pucher, Škadra), Piešťany – J. Bohunice (Kalčík, M. Krivošík, Juhás), Brvnište – ČFK Nitra (Oselský, Ďurčo, Klabník), 14. 5. o 10.00 a 12.30 h Nové Mesto – Šaľa (Bartoš, Santa, Haršány). Dohrávka: 10. 5. o 14.00 a 16.30 h Partizánske – Šamorín (Šlosár, Meluš, Čulák).
IV. LIGA JV – 13. 5. o 13.00 h Kolárovo – M. Dvorníky (Božik, Darnadi), o 16.30 h Kozárovce – Lehota (L. Kováč, Chlebo), Trstice – Hurbanovo (Jeremias, Šmátrala), H. Obdokovce – Ivanka (Mokoš, Košecký), 14. 5. o 11.00 h Želiezovce – Veľké Úľany (Chlebo, Meszároš), o 14.00 h Okoličná – Tvrdošovce (Volf, Lévai), Kost. Kračany – Podlužany (Bečka, Ďurčo), Nový Život – Marcelová (R. Kováčik, Gašparíková). Dohrávka: 8. 5. o 13.00 h M. Dvorníky – Kozárovce (Jeremias, Šmátrala).
V. LIGA VÝCHOD – 13. 5. o 10.00 h Šahy – Mužla (Kišš, Havran), o 10.30 h Strekov – Dvory n/Ž. (D. Kukan, Z. Kukan), Štúrovo – Svätý Peter (Voros, Šeben), o 16.30 h Bánov – Veľké Lovce (Zemko, Ágg), Kalná n/Hr. – Salka (M. Farkaš, Kondéová), Čata – Kmeťovo (Husár, Ďurčovič), Nesvady – Svodín (Kasznár, Mlinkovics), Jur n/Hr. – Komjatice (Titurus, Majer).

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ – 33. kolo – 8. 5. o 10.00 a 12.00 h Šaľa – Galanta (Szalai, Gál), Gabčíkovo – Trebatice (Ahmed, Fenes), 10. 5. o 10.00 a 12.00 h Trenčín B – ČFK Nitra (Poruban, Hromádka, v Opatovej), Bánovce – Sereď (Švolík, Matuška), Lok. Trnava – Partizánske (S. Krivošík, Frič), Piešťany – Nové Zámky (Maráz, Košťál), Skalica – Komárno (Černek, Dutka), Dubnica – Topoľčany (Miakiš, Janček), o 15.00 a 17.00 h P. Bystrica – Hlohovec (Ďurčo, Opatovský).
II. LSŽ a LMŽ – 27. kolo – 13. 5. o 10.00 a 12.00 h ČFK Nitra – Topoľčany (Szalai, Hybský), Šaľa – Hlohovec (Pintér, Baboš), Trenčín B – Trebatice (R. Kováčik, Ševčík, v Opatovej), Dubnica – P. Bystrica (Čaja, Bulko), o 15.00 a 17.00 h Galanta – Komárno (Šima, Kollárik), 14. 5. o 10.00 a 12.00 h Nové Zámky – Partizánske (Sárai, Kovačic, ihr. Sihoť), Piešťany – Bánovce (Košťál, Haring), Lok. Trnava – Gabčíkovo (Fehér, Barczi), Skalica – Sereď (Tokoš, Rusinko).
III. LSŽ a LMŽ JV – 13. 5. o 10.00 a 12.00 h Tvrdošovce – Hurbanovo (Ágg, T. Birkus), Želiezovce – Veľký Meder (Kúdela, Ábel), Šurany – Šaľa B (V. Magdolen, Zemko), 14. 5. o 10.00 a 12.00 h Kolárovo – H. Saliby (Pintér, K. Birkuš), Štúrovo – Šoporňa (Toběrný, Ďurčovič), Šahy a DAC B majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

ŽENY
I. LIGA ŽENY (juniorky) – 13. 5. o 13.00 (15.00) h Nové Zámky – Michalovce (Sklenár, Rečka, Strečko), 14. 5. o 13.00 (15.00) h Nitra – Tr. Teplice (Valent, Drobec, Berec).
II. LIGA ŽENY sk. A - 13. 5. o 15.00 h Dun. Streda – Trnava (Fenes), 14. 5. o 14.00 h Trnava B – Svätý Jur (Benko), Kopčany – voľno.
I. LIGA ŽIAČKY sk. A - 13. 5. o 9.30 h FC Nitra – Čaka (Martiška), o 13.00 h Dun. Streda – Trnava (Fenes), 14. 5. o 13.00 h Šaľa – Senica (Baboš), N. Zámky, Myjava a Kopčany majú voľno.

Najčítanejšie na My Nové Zámky

Inzercia - Tlačové správy

  1. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  2. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  3. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  4. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  7. Lenivý brunch s Muchom
  8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  9. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
  10. Od Česka až po Jadran
  1. Work-life balance: Technológie pre život v rovnováhe
  2. Jeden deň na Bratislavu nestačí
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Do portfólia Proxenty pribudol projekt na Šancovej
  5. 60 rokov tradície s ekologickým srdcom a modernou víziou
  6. Ako dlho skladovať kukuricu a hrach, aby ostali sladké?
  7. Keď ekológia spája
  8. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
  9. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 11 279
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 136
  3. Od Česka až po Jadran 3 857
  4. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 3 417
  5. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 3 271
  6. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 149
  7. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu 3 115
  8. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 2 960
  9. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach? 2 733
  10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny 2 188
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nové Zámky, Štúrovo a Komárno - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nové Zámky

Odchovanci Kajak & klubu Komárno s trénerom Petrom Likérom pred odchodom na OH.

Ako sa pripravovali kajakári na Olympiádu.


12 h
V utorok skolabovalo 46 ľudí.

Teploty tu môžu dosiahnuť až 35 stupňov Celzia.


TASR 16 h
Vykopávky v lokalite starovekého rímskeho tábora Kelemantia (Leányvár) nachádzajúceho sa blízko obce Iža.

Už minulý rok spoločne hľadali zvyšky rímskeho prístavu a začali s dokumentáciou štruktúr, ktoré sa nachádzajú na dne.


TASR 19 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj akú posilu zo zámoria dotiahol HKM, čo čaká na kabínu Vionu po úspešnej sezóne, prejdeme si aj účinkovanie Slovákov v Tokiu a pozrieme sa aj na to, či bude Ronaldo pokračovať v Juventuse.


23 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Šelma ležala neďaleko kontajnera.


a 1 ďalší 17 h

K machináciám malo prísť v súvislosti s výstavbou parkovacích domov.


22 h

Občianske združenie dostalo za stavebný delikt pokutu. Predseda hovorí, že boli presvedčení o tom, že neporušujú stavebný zákon.


27. júl

Rušňovodič bol podrobený dychovej skúške na alkohol, výsledok bol negatívny.


TASR 22 h

Už ste čítali?