Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

FUTBAL ObFZ Komárno

VI. LIGA

23.kolo

Marcelová B – Pribeta 2:0 (1:0), 36. Gumbér, 90. Obložinský. Veľmi pekný, slušný zápas hraný na vysokej úrovni, domácim sa podarilo ujať vedenia, ktoré si ustrážili až do prestávky. V druhom polčase sa opäť pokračovalo v divácky atraktívnom futbale, obe mužstvá hrali veľmi aktívne, hostia sa snažili o vyrovnanie no dobre hrajúci domáci im vtom dobre bránili a v závere gólom potvrdili svoju dominanciu a zaslúžene vyhrali.

Zlatná n/O. – Radvaň n/D. 1:2 (0:2), 63. Berecz – 36. Bilkó, 43. Szmrecsek. Domáci sa len ťažko dostávali do tempa, naopak hostia boli od úvodu nebezpečný a podarilo sa im v závere prvého polčasu ujať hneď až dvojgólového vedenia. V druhom polčase sa od úvodu domáci snažili o zvrat čo sa im spočiatku aj celkom darilo keď gólom znížili na rozdiel jediného gólu avšak dobre hrajúci hostia sa ubránili a zápas doviedli až do víťazného konca.

Vrbová n/V./Kava – Búč 1:5 (0:2), 85. Jancsó (11 m) – 6., 66., Simon, 18. M. Kiss, 52. Cs. Kiss, 61. vl. (Tokár). Bojovný zápas šance sa striedali na oboch stranách no viac šťastia v koncovke mali hostia, ktorí sa po dvoch protiútokoch v prvom polčase ujali vedenia. V úvode druhého polčasu hostia pridali ďalšie dva góly čím zvýšili svoje vedenie už na 0:4 následne domácim už neostalo viac síl, hostia boli kondične lepšie na tom a zápas napokon s prehľadom vyhrali.

Bát. Kosihy – Modrany 5:0 (1:0), 51., 72. Barton, 20. vl. (Szabó), 48. Konc, 84. Száraz. Jednoznačný priebeh zápasu, domáci boli od úvodu lepším celkom, hostia mali ťažšiu úlohu keďže došli v oklieštenej zostave no v prvom polčase boli rovnocenným súperom. V druhom polčase sa dobre hrajúcim domácim podarilo postupne viac dariť v koncovke a postupne zvyšovali svoje vedenie v zápase, hostia sa snažili brániť no domáci sa nedali a zápas zaslúžene vyhrali.

Dulovce – Zem. Olča 0:0 (0:0). Domáci nastúpili v značne oklieštenej zostave, no napriek tomu si dokázali vypracovať množstvo šancí, ktoré však pre slabú koncovku ostali nevyužité. V druhom polčase sa domáci naďalej snažili boli strelecky aktívny no bez využitia šancí, hostia sa rovnako ako domáci trápili v koncovke aj keď viac z hry mali domáci, zápas sa napokon skončil bezgólovou remízou.

Nová Stráž – Actív Komárno 0:3 kontumačne. Domáci nenastúpili na zápas.

Moča – Iža 1:2 (0:0), 58. Mácsadi – 74., 83. Procházka. Domáci oli od úvodu lepším celkom, tvorili hru, mali množstvo šancí, ktoré však v prvom polčase nevyužili, hostia sa dokázali ubrániť a tak sa prvý polčas skončil bez gólov. V druhom polčase sa domáci ujali najtesnejšieho vedenia 1:0 následne sa ich hra ukludnila čo hostia využili a po dvoch ojedinelých šanciach najskôr vyrovnali a potom aj otočili zápas vo svojej prospech a zápas napokon prekvapujúco vyhrali.

Šrobárová – Kameničná 3:1 (3:1), 2. Gažo, 18. Pšenák, 27. Géč – 35. Molnár. Všetko podstatné čo sa týka výsledku zápasu sa udialo prakticky v prvom polčase v ktorom sa postupne domáci ujali až dvojgólového vedenia a s týmto náskokom išli aj do druhého polčasu. V druhom polčase sa hralo prakticky len na bránku hostí no domáci sa asi vystrieľali v prvom polčase keďže v druhom polčase sa im gól už streliť nepodarilo no i napriek tomu zápas zaslúžene vyhrali.

17. kolo
Dedina Mládeže – Číčov 1:2 (0:0), Toth – Gal, Kiss.

Veľký Ostrov – Bajč 1:0 (0:0), Kadek.

Bodza/Holiare – Tôň 0:0 (0:0).

Bodzianske Lúky – Patince 5:1 (1:1), Czina 2, Lakatoš 2, Leczkési – Ferenczi.

9. Tôň 12 2 5 5 30:30 11 -41

1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?