Futbalové súťaže v rámci ObFZ NOvé Zámky a Komárno

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

ObFZ Nové Zámky

VI. LIGA

21.kolo

Lipová - Mužla 5:1 (4:1), Mrva 2, Mokráš, Holík, Gúcky – Csonka
Od prvej minúty sa hral výborný futbal zo strany na stranu, keďže sa stretli dva útočné mužstvá. Domáci mali raketový nástup, keď hneď na začiatku zápasu otvoril skóre Mrva.Hostia o pár minút na to odpovedali gólom z penalty. Potom prišla gólová smršť domácich s veľmi peknými gólmi, ktoré už do polčase rozhodli o osude stretnutia. V druhom polčase domáci už len kontrolovali hru, následne zvýšili na 5:1 i keď povynechávali množstvo ďalších šancí.

SkryťVypnúť reklamu

Hul – Bánov 0:2 (0:1), Hatala, Bobák
Hostia mali od začiatku zápasu územnú prevahu. Hra sa prerušila zranením domáceho brankára po nešťastnom páde. Po tejto udalosti hostia mali naďalej prevahu, vytvorili si množstvo šancí, z ktorého premenili iba dva.

Michal n. Ž.- Černík 2:1 (1:0) Sádovský, Dzurek – Chomiščák
Hral sa vyrovaný zápas.Do polčasu sa podarilo domácim streliť gól. Po zmene strán skóre vyrovnali hostia. V závere zápasu sa podarilo streliť domácim víťazný gól. Nakoniec v tomto zápase vyhrali šťastnejší.
Zemné - Vlkas 1:1 (1:0), Kádár - Slovák
Hral sa vyrovnaný zápas. V prvom polčase domáci strelili gól z množtva šancí. V druhom polčase sa hralo zväčša medzi šestnáskami. V závere zápasu hostia vyrovnali. Remíze je pre oba celky zaslúžená.

Mojzesovo - Podhájska „B“- 3:1 (0:0), Žigrai, Duchoň,Hoppan – Varga
Domáci nastúpili od úvodu zápasu aktívne, vytvorili si niekoľko šancí.ktoré zlikvidoval hosťujúci brankár. V druhom polčase domáci nepoľavili , stéle si vytvárali gólové šance, ktoré dokázali premeniť. Hostia skorigovali skóre v samom závere. Víťazstvo domácich je tak zaslúžené.

Svodín - Semerovo 6:0 (2:0), Varga 2, Nothart 2, Barna, Varga
Od samého začiatku bol tento zápas jednoznačnou záležitosťou domácich ktorý si vytvorili množstvo šancí už v prvom polčase, z ktorých však vedeli premeniť len dva. V druhom polčase sa im už v strelení gólov darilo viac, čo sa odzrkadluje i na výsledku. Hostia si výraznejšiu šancu nevytvorili.

Trávnica- Úľany n. Ž. 2:1 (0:0) , Mach, Šebík – Ostrožlík
Hostia prišli na trávnik v oslabenej zostave čo sa prejavilo i na ich hre, ktorá bola založená na dlhých nákopoch na útočníkov. Domáci sa tejto hre prispôsobili. Hra prebiehala medzi šestnástkami. V druhom polčase domáci začali hrať agresívnejšie,čo sa prejavilo i na optickom tlaku avšak bez výraznejších šancí. 15 minút pred koncom hostia z ojedinelého brejku dostali do šance z ktorého strelili gól. Domáci sa z toho otriasli a onedlho Mach vyrovnal. Okamih zápasu prišiel chvíľu na to keď Šebík z vlastnej polovici prekopol hosťujúceho brankára a tým strleil víťazný gól pre domácich.

Rastislavice - Dolný Ohaj 1:3 (1:1) , Lakatoš - Šulák 2, Ferus
V prvom polčase sa hrala vyrovnaná partia kedy sa podarilo obom mužstvám streliť gól. V druhom polčase domáci povolili čo využili hostia na strelenie dvoch gólov čím zaslúžene vyhrali.

Zostava kola: Slabý (Podhájska) - Poláček (Lipová), Csonka (Mužla), Holík (Lipová) Sádovský (Michal), Csomiščák (Černík) , Vanya (Zemné) , Halás (Mojzesovo), Nothart (Svodín), Barna (Svodín), Šebík (Trávnica)

14. Vlkas 21 4 5 12 30:52 17 (-13)
15. Michal n. Ž 21 4 3 14 30:72 15 (-18)
16. Rastislavice 21 4 2 15 22:62 14 (-19)
KITTY NEMESOVÁ

VII. LIGA

22.kolo

Šurany „B“- Nána 5:1 (2:0), Kuruc, Halász, Zelenák, Dikasz – Fodor (vlastný), Száraz . Od úvodu zápasu si domáci vytvorili územnú i hernú prevahu kedy sa im do polčasu podarilo streliť dva góly. V druhom polčase pridali ešte viac, čo spečatili ďalšími gólmi. Hosťom sa podarilo v závere streliť už len čestný gól.
Bruty – Štúrovo „B“ 4:0 (0:0), Szalma 3, Dávid. V prvom polčase sa hrala vyrovnaná partia, šance sa tvorili na oboch stranách avšak gól nevedel streliť ani jeden celok. Následne v druhom polčase akoby domáce mužstvo vymenili a pridali. Do záverečného hvizdu sa im podarilo streliť až štyri góly v priebehu trinástich minút.

Jatov – Maňa 0:3 (0:1), Machyniak 2, Sádovský Úvod zápasu zachytili lepšie hostia , ktorý strelili svoj prvý gól už v 4. minúte.Domáci sa snažili o vyrovnanie, čo sa im však nepodarilo . Po zmene strán hostia znova strelili gól, na ktorý mohli domáci odpovedať avšak penaltu vynechali. O niekoľko na to hostia stanovili na konečných 0:3 z bieleho bodu.

Čechy - Kolta 2:2 (0:1), Ďurica, Solár-Tóth, Laktiš
Od začiatku zápasu sa hrala vyrovnaná partia avšak o niečo navrh mali hostia, ktorým sa podarilo do polčasu streliť gól. V druhom polčase sa hneď po zmene strán znova strelili gól hostia. Po tejto facke hostia začali hrať aktívnejšie a v priebehu 5 minút sa im podarilo vyrovnať. Remíza je tak zaslúžená.

Radava- Jasová 0:4 (0:3), Kršák 2, Oslanec, Bernátek
Súper bol jednoznačne lepší. Prvých 20 minút sa hrala vyrovnaná partia, po tomto momente však domáci povolili čo hostia využili a do polčasu dali 3 góly. V druhom polčase sa už len dohrávalo.

Veľký Kýr - Gbelce 5:2 (3:0), Szöke 2, Bátora, Kökényesi, Száraz – Dolák 2
Od prvej minúty mali prevahu domáci, čo sa prejavilo i na polčasovom výsledku. V druhom polčase domáci strelili ďalší gól. V 70 minúte domáci povolili čo využili hostia na strelenie dvoch gólov, ktoré už priebeh zápasu nezmenili. Domáci do konca zápasu strelili a svoj piaty gól.

Strekov - Tvrdošovce „B“ 1:4 (1:1), Danczi - Máté 2, Balogh, Lakatoš
Na začiatku si hostia vypracovali veľký šancu , ktorú však nepremenili. V zápätí sa domáci ujali vedenia z pokutového kopu. Hra sa následne vyrovnala a do záveru polčasu hostia vyrovnali. V druhom polčase sa začalo na ostro tiež,a hostia postupne prevyšovali domácich a zaslúžene vyhrali.
1. Veľký Kýr 17 17 0 0 68:16 51 (+24)
2. Šurany jun. 17 13 2 2 54:20 41 (+14)
3. Kolta 17 10 3 4 41:23 33 (+9)
4. Tvrdošovce B 16 11 0 5 35:18 33 (+12)

23.kolo

FK Actív Komárno – Zlatná n/O. 9:0 (5:0), 14., 17., 39. a 54. Budai, 7. Olajos, 36. Turza, 78. Kapusňák, 82. Kiss, 85. Horváth. Domáci základy svojho úspechu v tomto derby zápase položili už v podstate v prvom polčase, ktorý s prehľadom vyhrali vysoko 5:0. V druhom polčase boli domáci v hre dopredu naďalej aktívnejší pridali aj šiesty gól a napokon svoje vysoké víťazstvo spečatili troma gólmi v závere.

Zem. Olča – Bát. Kosihy 3:1 (0:1), Blaho za hostí. Hostia boli v prvom polčase lepším celkom, mali množstvo šancí, ktoré však nepremenili no i napriek tomu sa ujali vedenia. V druhom polčase sa prebrali domáci, prevzali iniciatívu, najskôr vyrovnali stav zápasu no potom sa im podarilo do konca otočiť zápas vo svoj prospech a doviesť ho zaslúžene až do víťazného konca.

Modrany – Nová Stráž 2:1 (0:0), 69. Szemenyei, 79. Varga – 83. Havlík. Slabý zápas, prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal bez vynaložených šancí a tak sa gól nezrodil. V druhom polčase sa pokračovalo v slabom tempe no i napriek tomu sa domáci ujali vedenia 2:0 na čo hostia dokázali odpovedať znižujúcim gólom no to bolo z ich strany všetko domáci si tesné vedenie ustrážili a zápas napokon vyhrali.

Marcelová B – Dulovce 2:0 (2:0), 15. Obložinský, 23. Sýkora. Domáci sa vedenia ujali už v prvom polčase, následne dobre bránili hostí do ničoho vážneho nepúšťali. V druhom polčase domáci mohli svoje vedenie zvýšiť ešte no nepodarilo sa im premeniť pokutový kop no i napriek tomu to bol dobrý zápas v priateľskom duchu so šťastnejším koncom pre domácich, ktorí vyhrali zaslúžene.

Pribeta – Kameničná 8:0 (5:0), 9., 54. a 60. Rigó, 26. Dokić, 35. Milošević, 40. Andrašík, 44. Matúš, 66. Csontos. Domáci od úvodu dominovali na ihrisku a hostí do ničoho nepúšťali, ujal sa vedenia, ktoré postupne do prestávky navyšovali. V druhom polčase domáci nepoľavili hrali si svoju hru, kontrolovali priebeh zápasu, podarilo sa im premeniť ďalšie šance a zápas s prehľadom doviesť až do víťazného konca.

Búč – Šrobárová 3:3 (3:1), Lakatoš, Santa, Simon – Pšenák 2, V. Gažo. Bojovný zápas domáci sa ujali vedenia, hostia dokázali znížiť v prvom polčase stav zápasu. V druhom polčase hostia tlačili na domácich a po dvoch hrubých domácich chybách sa hosťom podarilo zápas zdramatizovať keď vyrovnali na 3:3 no to bolo zo strany oboch mužstiev všetko a zápas sa ukončil spravodlivou remízou.

Moča – Vrbová n/V./Kava 7:2 (5:0), 33., 84. A. T. Varró, 15. Paluška, 26. Bábi, 28. Oláh (11 m), 38. Janík, 86. Pálik – 69. Czukár, 82. Jancsó (11 m). Hostia mali lepší začiatok, mohlisa aj ujať vedenia no nepremenili svoju šancu, čo naopak súper využil, začal hrať svoju hru, ujal sa vedenia, ktoré postupne dobrou hrou zvyšovali až na polčasových 5:0. V druhom polčase domáci prestriedali, dali šancu aj menej skúseným hráčom, ktorí obstáli, hostia ešte znižovali stav zápasu na 5:2 no posledné slovo mali domáci, ktorí v závere strelili dva góly a upravili tak konečný stav zápasu na zaslúžených 7:2.

Radvaň n/D. – Iža 2:3 (0:0), 64. Balogh, 90. Kecskés – 46. Horák, 50. Untermayer, 89. Jakab. Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal, šance sa striedali na oboch stranách avšak gól sa nezrodil. Ako prvý sa vedenia ujali hostia, následne svoje vedenie zvýšili na dvojgólové avšak domáci včas dokázali odpovedať znížili stav zápasu no v závere hostia opäť navýšili svoje vedenie na dvojgólové no posledné slovo mali domáci, ktorí konečný výsledok gólom v samom závere znížili na rozdiel jediného gólu no na víťazstve hostí to nič nemenilo.

1. FK Activ 22 18 2 2 92:12 56 (+23)
2. Pribeta 22 17 2 3 90:22 53 (+20)
3. Marcelová B 22 14 4 4 77:30 46 (+13)
4. Bát. Kosihy 22 13 3 6 63:30 42 (+9)
5. Moča 22 12 2 8 56:48 38 (+5)
6. Dulovce 22 12 1 9 43:25 37 (+4)
7. Iža 22 12 0 10 48:50 36 (+3)
8. Zlatná 22 10 4 8 42:46 34 (+1)