Prinášame výsledky VI. a VII. LIGY

Ilustračné foto(Zdroj: archív)

VII. LIGA

11.kolo

Bát. Kosihy – Moča 5:0 (1:0), 33., 47., 83. a 88. Barton (2 z 11 m), 84. Kečkéš.
Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal, domáci ale aj hostia hrali aktívne, o čosi viac šancí mali domáci no tí ich však nepremenili no i napriek tomu sa ujali vedenia po spornej penalte, ktorú rozhodca nariadil sa domáci ujali vedenia v zápas a po prvom polčase viedli. V druhom polčase hostia prestali hrať aktívnejší futbal čo domáci využili zvýšili svoje vedenie v zápase na dvojgólové, no o svojom hladkom víťazstve domáci rozhodli až v záverečnej desaťminútovke keď pridali ešte tri ďalšie góly a zápas zaslúžene vyhrali.

Vrbová n/V./Kava – Pribeta 1:0 (0:0), 65. Zs. Jancsó.
 Vyrovnaný zápas, domáci dobre bránili, šance boli na oboch stranách no v prvom polčase ostali nevyužité. V druhom polčase sa hostia nevzdávali tlačili sa na stranu domácich no tí sa ubránili ujali sa vedenia o ktoré až do záverečných minút bojovali a po zápase sa mohli radovať z cenného víťazstva.

Nová Stráž – Búč 1:2 (0:1), 48. Bende – 32., 54. Simon.
Domáci dobre začali úvod zápasu no následne hostia začali viac tvoriť hru, mali aj viac šancí, ktoré však nevyužili až na jednu po ktorej sa ujali polčasového vedenia. V úvode druhého polčasu sa domácim podarilo vyrovnať no hostia sa nevzdali a o malú chvíľku už opäť viedli rozdielom jedného gólu, domáci sa ešte do konca zápasu snažili o vyrovnanie no dobre hrajúci hostia si už víťazstvo vziať nedali.

Zlatná n/O. – Kameničná 6:2 (2:0), 35., 36. a 60. Lelkes, 72. Csonka, 76. Koczkás, 81. P. Susik – 46. Budai. 89. Szüllö.
Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal no i napriek tomu sa domácim poarilo ujať vedenia už 2:0 no hostia sa ani tak nevzdávali a držali s domácimi krok. V úvode druhého polčasu sa hosťom podarilo znížiť stav na rozdiel jedného gólu, následne sa domáci prebrali znova zvýšili svoje vedenie na rozdiel dvoch gólov a postupne pridali ešte ďalšie tri presné zásahy a domáci tak viedli už 6:1 no hostia hrali až do konca a v závere sa im podarilo ešte gólom troška upraviť konečné skóre avšak na víťazstve domácich to už nič nemenilo.

Iža – Šrobárová 2:1 (2:1), 4. Riszdorfer, 41. Procházka (11 m) – 21. Lipták (11 m).
Vyrovnaný zápas šance sa striedali na oboch stranách o čosi viac mali domáci, ktorí sa hneď v úvode ujali vedenia no za krátko na to hostia z penalty vyrovnali avšak posledné slovo v prvom polčase mali domáci, ktoré sa po premenenej penalte ujali znova vedenia. V druhom polčase sa hostia nevzdávali snažili sa o vyrovnanie no domáci sa dobre bránili, držali si jednogólový náskok, ktorý im napokon vydržal až do záverečného hvizdu a tak mohli byť po zápase spokojnejší domáci.

Zem. Olča – Modrany 3:2 (1:1), 47., 71. Leckési, 25. Hipp – 22. Boros, 61. Szabó. Vyrovnaný zápas v ktorom sa hostia ujali vedenia, ktoré však netrvalo vôbec dlho, domáci vyrovnali a začali čoraz viac ohrozovať hosťujúcu bránku no gól im to neprinieslo. V druhom polčase sa hneď v úvode domáci ujali vedenia, hostia sa však nevzdávali podarilo sa im vyrovnať čím zdramatizovali priebeh zápasu no domáci hrali viac sústredene čo sa im aj vyplatilo chytili zápas pevne do rúk, opäť sa ujali vedenia, ktoré si už do konca zápasu ustrážili a zápas zaslúžene vyhrali.

Marcelová B – Actív Komárno 1:1 (0:0), 74. Vörös – 67. Turza.
Prvý polčas sa hral opatrný medzišestnástkový futbal v ktorom diváci gól nevideli. V druhom polčase sa hostia ujali vedenia no domáci našťastie dokázali v čas reagovať a v priebehu pár minút vyrovnali a zápas sa hral takpovediac od znova a nechýbala mu bojovnosť zo strany oboch mužstiev no a do konca zápasu sa už skóre nemenilo a tak sa po záverečnom hvizde mohli obe mužstvá radovať zo zaslúženej a spravodlivej remízy.

Dulovce – Radvaň n/D. 4:0 (2:0), 23. Németh, 33. Caletka, 54. Habara, 74. vl. (Danczi).
Domáci nenechali nič na náhodu, od úvodu hrali svižný futbal, podarilo sa im podľa očakávania ujať vedenia a to hneď dvojgólového no hostia sa ani napriek tomu nevzdávali. V druhom polčase boli hostia snaživý, držali krok s dobre hrajúcimi domácimi, ktorí v druhom polčase zvýšili svoje vedenie už na rozdiel triedy a prakticky rozhodli o osude zápasu hraného v podstate len na súperovu bránu no i napriek tomu sa hostia nemuseli hanbiť za bojovnosť no tá im nestačila na zdolanie dobre hrajúcich domácich, ktorí vyhrali zaslúžene.
1. Pribeta    11    8    1    2    44:11    25    (+10)
2. FK Activ     11    8    1    2    39:9    25    (+10)
3. Moča    11    8    0    3    36:16    24    (+6)
4. Bát. Kosihy    11    7    1    3    33:13    22    (+7)
5. Zlatná    11    7    1    3    24:20    22    (+4)
6. Dulovce    11    6    1    4    22:13    19    (+4)
7. Marcelová B    11    5    3    3    33:17    18    (+3)
8. Iža    11    6    0    5    27:23    18    (0)
9. Kameničná    11    5    1    5    25:31    16    (-2)
10. Modrany    11    3    3    5    21:23    12    (-3)