Prinášame výsledky VI. VII. a VIII. LIGY

Ilustračné foto.Ilustračné foto. (Zdroj: archív)

VI. LIGA MEVA

Bánov- Zemné 1:0 (0:0), Ikrényi
Bol to vyrovnaný zápas, ale šťastena bola na strane domácich. Oba celky vynechali množstvo šancí. Gól sa podarilo streliť až domácim ku koncu zápasu.

Podhájska „B“- Trávnica 5:0 (2:0), Róbert Kovács 3, Roman Kovács, Lipták
Trávnica pricestovala na zápas bez viacerých hráčov zo základnej zostavy, čo sa odzrkadlilo aj na ich hernom prejave. Domáci mali celý zápas vo svojich rukách, vytvárali si množstvo šancí a boli i strelecky efektívny. Hostia si vytvorili okrem pološancí na začiatku zápasu i 2 obrovské šance.

Mužla- Hul 3:3 (1:2), Csonka 3 - Smiešny 3.
V zaujímavom zápase bohatom na góly mali po prvom polčase o gól navrch hostia. Po zmene strán však domáci pridali a vyrovnali. Zaujímavosťou stretnutia bolo, že celkový gólový účet stanovili hetrikmi kanonieri oboch celkov

Černík – Mojzesovo 1:2 (1:0), Sendrei- Levák 2
Domáci mali počas celého zápasu prevahu, kedy sa im podarilo streliť aj jeden gól. Hostia ešte ku koncu zápasu nabrali sily a chceli niečo urobiť so zápasom. Následne sa im aj podarilo streliť z dvoch šancí dva góly.

Lipová- Michal n./Ž 6:2 (5:1), Mrva 4, Stacho, Poláček – Dojčan, Zrubec
Od začiatku zápasu jednoznačne dominovali domáci , kedy už do polčasu strelili až 5 gólov. V druhom polčase, kedy hrali domáci už len „pólku“ vynechali množstvo šancí, kedy hostí podržal dobre chytajúci brankár.

Dolný Ohaj – Semerovo 3:1 (1:1), Hatala 2, Ferus- Procházka
Na úvod to vyzeralo tak, že sú na tom herne lepšie hostia, kedy hneď na úvod zápasu strelili gól. Vyrovnať stav sa podarilo domácim len pred odchodom do kabín. Následne mali celý druhý polčas v rukách domáci a podarilo sa im i skóre otočiť.

Úľany n./Ž.- Rastislavice 1:1 (1:0), Bartko - Kováč
Domáci nastúpili do zápasu bez viacerých hráčov zo základnej zostavy. Súper hral počas celého zápasu odovzdaným dojmom a domáci vynechali množstvo šancí. Deľba bodov je tak z hľadiska domácich nezaslúžená.

Vlkas- Svodín 4:2 (1:1), Bernáth 2, Slovák, Máčovský – Bubloš, Ferkodič
Zápas priemernej úrovne bol poznačený nervozitou na kopačkách oboch mužstiev čo vyplýva z ich postavenia v tabuľke. Nakoniec sa však radovali z troch bodov domáci hráči.

Zostava kola: Tatai (Michal n./ Ž.)-Ikrényi (Bánov), Kosztolányi ( Zemné),Róbert Kovács( Podhájska) , Csonka (Mužla), Smiešny (Hul), Levák ( Mojzesovo), Mrva (Lipová) , Hatala(D. Ohaj), Bernáth( Vlkas), Kováč( Rastislavice)

1. Bánov    8    8    0    0    31:4    24    (+9)
2. Zemné    8    6    0    2    31:11    18    (+6)
3. Lipová    8    5    1    2    23:15    16    (+1)
4. Dolný Ohaj    8    5    0    3    23:11    15    (+3)
5. Trávnica    7    5    0    2    26:18    15    (+9)
6. Podhájska B/Pozba    8    5    0    3    21:13    15    (+3)
7. Hul    8    4    2    2    20:17    14    (+2)
8. Úľany    8    4    2    2    12:9    14    (+2)
9. Semerovo    8    4    0    4    20:17    12    (+3)
10. Mužla    8    3    3    2    22:20    12    (-3)
11. Mojzesovo    8    3    2    3    11:13    11    (-1)
12. Černík    8    1    1    6    12:22    4    (-11)
13. Vlkas    8    1    1    6    11:25    4    (-8)
14. Svodín    7    1    0    6    9:21    3    (-6)
15. Michal n. Ž    8    1    0    7    10:40    3    (-9)
16. Rastislavice    8    0    2    6    8:34    2    (-7)

VII. LIGA MEVA

8.kolo
Nána- Čechy 3:1(3:0) Vlacsuha 2, Golán- Zalešák
Už v 10. minúte svietilo 2:0 na svetelnej tabuli, kedy vyšiel domácim dobre úvod. Do polčasu sa im podarilo streliť ešte ďalší gól. Hostia nastúpili do druhého polčasu oddane, avšak sa im podarilo streliť gól útechy.

Kolta- Tvrdošovce „B“ 1:0 (0:0), Ondrejka.
Zápas dvoch vyrovnaných celkov bol o jednom góle.
Strelili ho päť minút pred koncom domáci , ktorí sa tak tešili aj zo zisku troch bodov.

Jasová- Strekov 5:0 ( 3:0) Mihaliček 2, Kršák, Užák, Tárnik
Domáci hrali svoju hru od prvej minúty zápasu .
Boli strelecky aktívni, a tak už do polčasu viedli rozdielom troch gólov. Druhý polčas im priniesol ešte dva góly.
Hostia sa však nemusia hanbiť za svoj výkon, pretože počas celého zápasu bojovali, gól sa im však streliť nepodarilo.

Gbelce – Jatov 5:1 (1:1), Dolák 2, Ibanič, Barus, Gašpar- Kecskés
Hral sa vyrovnaný prvý v polčas, v druhom polčase však hostia kondične oslabli čo využili domáci hráči a podarilo sa im tak streliť až štyri góly.

Štúrovo „B“ – Maňa 7:2 ( 2:1), Tárnyik 3, Virág, Mišicák, Baranyai- Černák, Kotlár
Hostia pricestovali na zápas v oklieštenej zostave. Ujali sa síce vedenia, ale domáci ešte do polčasu zápas otočili.
V druhom polčase už aj z dôvodu vylúčenia hosťujúceho hráča domáci dominovali.

Veľký Kýr - Šurany jun. 2:0 (1:0) Malý, Bátora.
Vedúci celok tabuľky mal so zdatným a húževnatým súperom ťažkú úlohu. O svojom víťazstve rozhodol na konci prvého a začiatku druhého polčasu a kráča tak súťažou bez straty bodu.

Radava – Bruty 2:1 ( 2:1), Melišek, Ďatko- Zvončár.
Celkové skóre tohto zaujímavého duelu sa zrodilo už do prestávky. PO zmene strán sa hostia snažili vyrovnať, ale nebolo im už súdené streliť ďalší gól a tak odchádzali z Radavy naprázdno.

1. Veľký Kýr    8    8    0    0    30:8    24    (+9)
2. Tvrdošovce B    8    6    0    2    19:7    18    (+9)
3. Štúrovo B    8    5    1    2    31:12    16    (+4)
4. Šurany jun.    8    5    1    2    23:15    16    (+4)
5. Kolta    8    5    1    2    18:11    16    (+4)
6. Strekov    8    4    0    4    11:21    12    (0)
7. Gbelce    8    3    2    3    16:12    11    (-4)
8. Maňa    8    2    2    4    19:16    8    (-1)
9. Jasová    8    2    2    4    18:20    8    (-7)
10. Nána    8    2    1    5    16:23    7    (-5)
11. Radava    8    2    1    5    11:24    7    (-8)
12. Bruty    8    1    3    4    11:15    6    (-6)
13. Čechy    8    1    3    4    7:13    6    (-3)
14. Jatov    8    1    1    6    6:39    4    (-5)

VIII. LIGA MEVA

6.kolo
Obid – Komoča 1:10 (1:4), Révész – Szmicsek 3, Szöke 2, Krnáč 2, Németh, Rozsnyó, Pólya.

Andovce – Bardoňovo 5:0 (3:0), Németh 3, Lebó, Cseri.

Nová Vieska – Dubník 2:3 (1:3), Téglás, Dudok – Mlatec 2, Jakab.

Kamenný Most – Dedinka 1:4 (0:3), Buda – Polák, Knopp, Buzogáň, Tomaštík.

Belá – Kamenica n/Hr. 3:2 (1:2), Šátek 2, Hakke – Góra, Szőcs