Utorok, 19. september, 2017 | Meniny má Konštantín

Náročný týždeň zakončili hokejisti tesnou prehrou

Novozámockí hokejisti odohrali v nedeľu na popradskom ľade svoj tretí zápas v týždni, v ktorom podľahli domácim o gól.

Z nedeľňajšieho zápasu Poprad - Nové Zámky 2:1(Zdroj: HK Poprad)

HK Poprad – HC Nové Zámky 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Úvodný gól stretnutia zaznamenal domáci Adam Lapšanský už 2. minúte, keď presnou strelou príklepom nedal Šimkovi žiadnu šancu.

Novozámocká odpoveď prišla v 24. minúte, po Štindlovej strele sa puku zmocnil pred bránou Lelkeš, presnou prihrávkou našiel Kamila Brabenca, ktorý sa pred odkrytou bránou nemýlil. Presilovú hru o dvoch hráčov využil v 49. minúte Troliga, ktorý z veľkého uhľa prekvapivou strelou pomedzi Šimkove betóny rozhodol o víťazstve domáceho celku 2:1.

Nové Zámky zostávajú s 9 bodmi na treťom mieste, v piatok privítajú na domácom ľade od 18:00 Banskú Bystricu.
Góly a asistencie: 2. Lapšanský (Mlynarovič, Tibenský), 49. Troliga (Fabian, Cutting) – 24. Brabenec (Lelkeš, Štindl). Rozhodcovia: Lauff – Smrek, Gavalier. Vylúčenia: 4:8. Využitie: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1078. Strely na bránu: 29:35.

HC Nové Zámky: Šimko (Škorvánek) – Ďurčo, Chovan (A), Sandgren, Čížek, Maier, Štindl, Sucharda – Semorád, Brabenec (A), Podstavek – Fábry, M. Hudec (C), Lelkeš – Paulovič, Kytnár, Hvila – Dubec, Hegyi, Tábi
Ostatné výsledky 5. kola : Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš 3:2 pp., Košice – Trenčín 6:0, NitraZvolen 6:2, Žilina – Martin 2:4.

1.Košice    5    3    1    1    0    17:7    12
2.Nitra    5    3    0    2    0    17:12    11
3.N. Zámky    6    2    1    1    2    15:11    9
4.B. Bystrica    5    2    1    1    1    14:11    9
5.Trenčín    5    2    1    0    2    12:12    8
6.Zvolen    5    2    1    0    2    11:14    8
7.L. Mikuláš    5    1    1    2    1    15:13    7
8. Martin    5    2    0    0    3    12:14    6