Prinášame výsledky VI. VII. a VIII. ligy

(Zdroj: Roman Guliš)

VI. LIGA

6.kolo
Podhájska „B“ – Mojzesovo 4:1 (2:0), Roman Kovács 2, Róbert Kovács, Varga- Hoppan
Najmä zásluhou kanonierov Kovácsovcov sa podarilo domácim skrotiť ambicióznych Mojzesovčanov už do prestávky. Aj po zmene strán sa viac darilo domácim, ktorí ďalšími dvomi gólmi poistili svoje vedenie. Hostia sa zmohli už iba na čestný úspech

Mužla- Lipová 3:3 (1:3), Csonka, Pathó, Tóth- Stacho 2, Mikulec
Hral sa kombinačný zápas. Už hneď na začiatku sa mohli ujať vedenia domáci,ale vynechali 3 čisté šance, odpoveďou na to bol gól hostí. Do polčasu sa podarilo ešte hosťom streliť dva nádherné góly z priamych kopov a domácim streliť jeden gól. V druhom polčase domáci skóre ešte znížili a následne aj vyrovnali.

Vlkas- Zemné 0:6 (0:3), Kádár 3, Dobrý 2, Szabó
Počas celého zápasu mali jednoznačnú prevahu hostia. Hostia i napriek vysokému gólovému rozdielu vynechali množstvo šancí. Domáci sa snažili aspoň o čestný gól, ktorý sa im napokon nepodarilo streliť.

Bánov- Hul 6:1 (2:1), Porubský 3, Brezík 2, Sádecký- Smiešny
I keď sa ako prvým podarilo ujať vedenia hosťom, do polčasu domáci stav otočili. V druhom polčase následne domáci jednoznačne kontrolovali hru, a podarilo sa im streliť ešte 4 góly.

Dolný Ohaj- Rastislavice 5:1 (2:1), Chleban, Palacka, Hatala, Ferus,Porubský- Vida. V úvode hostia poriadne zaskočili favorizovaných domácich a už v 3. minúte viedli zásluhou Vidu. Domácim chvíľu trvalo, než sa spamätali, ale výsledok dokázali ešte do prestávky ototčiť. Po zmene strán už Ohaj jasne ovládol hru a svoju prevahu vyjadril aj strelecky.

Černík- Michal n./Ž. 6:0 (1:0), Horník 2, Šebík, Soboňa, Chomiščák, Šulík
Domáci začali s novým trénerom čo sa odzrkadluje i na výsledku. Počas celého zápasu jednoznačne kontrolovali hru.

Úľany n. Ž. – Trávnica 0:1 (0:1), Hajtman
V prvom polčase hostia vsadili všetko na brejky, čo sa im podarilo prejaviť do vedúceho gólu. Následne nemali zopár brejkov dotiahnutých do úspešného konca. V závere polčasu pohrozili domáci, keď Mikla po peknej strele spoza šestnástky minul bránu. V druhom polčase sa odvíjala medzi šestnástková hra.Domáci sa tlačili do útoku, mali opticky prevahu, snažili sa urobiť niečo s výsledkom, avšak pozorná obrana hostí ich nepustila do výraznejších šancí.

Semerovo- Svodín 4:2 ( 3:2), Koromház 3,Pristač- Barna, Ferkodič
Už hneď na začiatku zápasu viedli domáci dvojgólovým rozdielom, ale po niekoľkých minútach hostia stav znížili a následne aj vyrovnali. Keď to vyzeralo tak, že do kabín sa pôjde s nerozhodným stavom, domáci hráč Pristač strelil gól do šatne.V druhom polčase boli oba celky aktívne, a ku koncu zápasu spečatil stav Koromház svojim hetrikom.

Zostava kola: Kmeťo(Trávnica )- Stacho (Lipová), Kádár (Zemné), Gašparík ( Zemné), Porubský ( Bánov), Andrášik ( Černík), Koromház( Semerovo),Soboňa ( Černík), Palacka (D. Ohaj), Kosiba(Úľany), Pathó (Mužla)

1. Bánov    6    6    0    0    28:3    18    (+6)
2. Zemné    6    5    0    1    26:9    15    (+6)
3. Lipová    6    4    1    1    17:10    13    (+4)
4. Trávnica    5    4    0    1    22:12    12    (+9)
5. Pod. B/Pozba    6    4    0    2    15:8    12    (+3)
6. Úľany    6    3    1    2    8:8    10    (+1)
7. Hul    6    3    1    2    12:13    10    (+1)
8. Dolný Ohaj    6    3    0    3    17:10    9    (0)
9. Semerovo    6    3    0    3    15:14    9    (0)
10. Mužla    6    2    2    2    12:13    8    (-4)
11. Mojzesovo    6    2    2    2    8:10    8    (-1)
12. Černík    6    1    1    4    10:15    4    (-8)
13. Svodín    5    1    0    4    7:14    3    (-3)
14. Michal n. Ž    6    1    0    5    4:27    3    (-6)
15. Vlkas    6    0    1    5    6:19    1    (-8)
16. Rastislavice    6    0    1    5    7:29    1    (-5)

VII. LIGA

6.kolo
Tvrdošovce „B“ – Čechy 2:1 (2:0) Máté, Lakatoš, Mikláš (vlastný)
Prví polčas sa niesol hlavne medzi šestnástkami kde domáci a ani hostia vážnejšie neohrozili ochrancov svätyne. Jediný gól stretnutia padol tesne po obrátke kde domáci po štandardnej situácii ideálne nabili Bégerovi a ten aj so šťastným tečom prekonal hosťujúceho brankára . Po góle Lovce ožili a vytvorili si niekoľko vynikajúcich šancí . Hostia mohli vyrovnať v samom závere ale pozorná obrana udržala body doma .

Nána- Strekov 2:3 (2:1) Golán 2- Szabó, Benko, Miták
V prvom polčase hrali aktívnejšie domáci. Už do 25?minúty sa im podarilo vyhrávať dvojgólovým rozdielom. Následne na konci prvého polčasu domáci nešťastne inkasovali. V druhom polčase sa potom podarilo hosťom stav otočiť.
Štúrovo „B“ – Jatov 9:0 (5:0) Molnár 5, Urbán 2, Tárnyik, Kovács
Domáci mali od prvej minúty zápasu hru jednoznačne pod kontrolou, čo sa odzrkadľuje i na výsledku. Hostia sa zameriavali jednoznačne na defenzívu, a domáci ich do žiadnej šance ani nepustili.

Kolta- Maňa 3:0 ( 3:0) Laktiš, Ondrejka, Szlávik
V prvom polčase sa domáci dostali do troj gólového vedenia. Hostia v druhom polčase na zápas nenastúpili, kvôli poklesu počtu hráčov pod 7.

Jasová - Šurany „B“ 2:3 (1:1) Tárnik, Mihaliček- Ölvecký, Skačan, Žigrai. V Jasovej sa hral od začiatku vyrovnaný futbal a v prvej štvrťhodinke padol jeden gól na oboch stranách. V polovici druhého dejstva strelili domáci gól a naklonili si misky váh na svoju stranu. Na body to však nestačilo, pretože hostia najskôr v  štvrťhodinku pred koncom vyrovnali a v poslednej minúte strelil ich víťazný gól Žigrai

Radava- Veľký Kýr 0:1 (0:0), Balog
Hral sa kvalitný futbal. Výsledok zodpovedá tomu, ako hralo hosťujúce mužstvo, ktroé malo viac šancí, ktoré nepremenili. Podarilo sa im streliť až gól z pokutového kopu a tak hostia zaslúžene vyhrali.

Gbelce- Bruty 3:0 ( 1:0) Szököl, Ölvecký, Gašpar
Zápas sa od začiatku vyvíjal v prospech domácich, ktorý nakoniec zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.

1. Veľký Kýr    6    6    0    0    23:8    18    (+9)
2. Tvrdošovce B    6    5    0    1    18:6    15    (+6)
3. Kolta    6    4    1    1    17:6    13    (+4)
4. Šurany jun.    6    4    1    1    15:12    13    (+4)
5. Štúrovo B    6    4    0    2    22:8    12    (+3)
6. Strekov    6    3    0    3    9:15    9    (0)
7. Maňa    6    2    2    2    17:8    8    (+2)
8. Gbelce    6    2    2    2    10:9    8    (-4)
9. Bruty    6    1    2    3    7:10    5    (-4)
10. Čechy    6    1    2    3    4:8    5    (-1)
11. Jasová    6    1    1    4    10:17    4    (-8)
12. Radava    6    1    1    4    8:15    4    (-8)
13. Nána    6    1    1    4    12:20    4    (-5)
14. Jatov    6    0    1    5    3:33    1    (-5)

VIII. LIGA

4.kolo
Andovce – Obid 7:0 (3:0), Puss 2, Nagy 2, Sütö, Sochovič, Czuczor.

Nová Vieska – Kamenín 1:2 (1:2), Téglás – Ubár 2.

Belá – Bardoňovo 2:1 (0:0), Puškáš za hostí.

Kamenný Most – Dubník 0:9 (0:4), Huslička 4, Jakab 2, Bartalos, Pálinkás, Mlatec.

Dedinka – Kamenica n/Hr. 6:1 (3:0), Knopp 2, Polák 2, Hríň, Buzogáň – Šrajer.