Utorok, 28. september, 2021 | Meniny má VáclavKrížovkyKrížovky

Bánov otočil po obrátke

V treťom kole si museli expiatoligisti teda Bánov i Dolný Ohaj vybojovať víťazstvo na ihriskách súperov až po prestávke.

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: Roman Guliš)

VII. LIGA MEVA  ObFZ NZ

3.kolo

Mužla- Bánov 2:4 (2:1), Vavrík, Lampert- Šimunek 3, Németh. Domáci v prvom polčase zaskočili favorizovaného expiatoligistu a vyhrávali o gól. Skúsenejší hostia sa však po obrátke otriasli a najmä vďaka strelecky disponovanému Šimunekovi, zápas otočili

Lipová- Podhájska „B“ 2:1 (1:1), Doms, Stacho- Robert Kovács
Hneď v úvode zápasu sa odtrhol hosťujúci Kovács a tak sa mu podarilo dostať hostí do vedenia. Domáci v oklieštenej zostave hrali nátlakovo na súpera, naopak hostia sa spoliehali na obranu a na rýchle brejky. Doms po tečovanej strele skóre vyrovnal. Do druhého polčasu nastúpili s odhodlaním zápas vyhrať, čo sa im aj podarilo, keď v závere zápasu strelil Stacho nádherný gól.

Černík- Dolný Ohaj 1:3 (1:1), Dikasz- Ferus M., Slobodník, P. Ferus
Domáci vstúpili do zápasu so zraneným brankárom. Ku koncu prvého polčasu sa podarilo hosťom streliť gól, ale minútu na to domáci vyrovnali. V druhom dejstve potom prevzali iniciatívu hostia a tak zaslúžene vyhrali.

Mojzesovo- Semerovo 1:0 (1:0), Kotlár
Hral sa bojovný zápas, kedy domáci strelili svoj prvý gól už hneď na začiatku zápasu. V druhom polčase sa domáci snažili skóre zvýšiť, ale i napriek množstvu šancí sa im to už nepodarilo.

Zemné- Rastislavice 6:0 (5:0), Dobrý 4, Szabó, Gašparík
Bol to jednoznačný zápas z hľadiska domácich, ktorý si s veľkou chuťou zastrielali. I napriek množstvu gólov sa zápas mohol skončiť ešte vyšším rozdielom.

Michal n. Ž. – Vlkas 3:2 (0:1), Brezovský 2, Zrubec- Slovák, Bernáth
Hral sa vyrovnaný prvý polčas, kedy hostia z ich prvej šance strelili aj gól. Druhý polčas začali aktívnejšie domáci, kedy sa im podarilo vyrovnať.Podarilo sa im taktiež vytvoriť si množstvo šancí, z ktorých sa im podarilo streliť ešte dva góly a tak zaslúžene vyhrali.

Hul- Úľany n. Ž. 0:0
V derby zápase mali viacej z hry hostia. Podarilo sa im vypracovať si viacej gólových príležitostí, ktoré si taktiež vypracovali aj domáci ale gól sa nepodarilo ani jednému z nich streliť.
Trávnica- Svodín – odložili.

Zostava kola: Slabý (Podhájska)- Doms (Lipová),Palacka ( D. Ohaj), Kotlár ( Mojzesovo), Dobrý(Zemné), Gogola (Zemné), Brezovský (Michal), Macek (Hul), Kosiba ( Úľany), Slovák (Vlkas), Stacho( Lipová).

1. Zemné    3    3    0    0    15:5    9    (+3)
2. Bánov    3    3    0    0    9:2    9    (+3)
3. Lipová    3    3    0    0    9:3    9    (+3)
4. Mojzesovo    3    2    1    0    4:2    7    (+1)
5. Semerovo    3    2    0    1    9:4    6    (+3)
6. Podhájska B/Pozba    3    2    0    1    7:5    6    (+3)
7. Hul    3    1    1    1    5:5    4    (-2)
8. Úľany    3    1    1    1    4:5    4    (+1)
9. Dolný Ohaj    3    1    0    2    5:6    3    (0)
10. Trávnica    2    1    0    1    5:7    3    (+3)