Traja bez zakolísania

Po dvoch kolách vedie trojica so šiestimi bodmi

Ilustračné foto(Zdroj: Roman Guliš)

VII. LIGA MEVA ObFZ Nové Zámky

Tvrdošovce „B“- Šurany „B“ 2:1 (1:0), Császár, Haluza- Skačan. Zápas dvoch kvalitných celkov začali lepšie domáci, keď sa už v 3. minúte ujali vedenia.Po tomto góle sa hra vyrovnala, ale strelami na bránu boli nebezpečnejší domáci. Druhý polčas začali aktívnejšie znova domáci, ale gól sa im podarilo streliť len v polovici druhého polčasu. Ku záveru stretnutia sa podarilo hosťom skóre znížiť minútu pred koncom zápasu.
Čechy- Strekov 0:1 (0:1), Kanyicska. V prvom polčase mali jednoznačnú prevahu hostia, ale pretavili ju iba v jediný gól. V tomto zápase museli Strekovčania dvakrát vynútene striedať kvôli zraneniam. Druhý polčas začali veľmi aktívne domáci, ale výbornú obranu hostí sa im nepodarilo prelomiť.
Maňa- Bruty 0:0.Domáci si vytvorili od začiatku tlak, avšak gól sa im streliť nepodarilo. Hostia sa i napriek snahe do väčších šancí nedostalia tak sa súperi rozišli zmierlivo.
Gbelce – Jasová 2:0 (0:0), Vas, Méri. Zápas sa vyvíjal od začiatku v prospech domácich. I napriek množstvu šancí sa góly ťažko strieľali, keďže na oboch stranách brankári čarovali.Domáci však zápas vyhrali, kedy sa im podarilo streliť dva nádherné góly.
Nána- Radava 5:3 (3:2), Vlacsuha 2, Breszták, Golán, Száraz- Melišek 2, Ďatko.Od začiatku sa hral výborný futbal. Hostia sa sústredili väčšinou na obranu a rýchle protiútoky. Ako prvý sa ujali vedenia hostia gólom po chybe domáceho stopéra, avšak domáci do polčasu zápas otočili. Od vtedy bola hra už jednoznačne v ich réžii.
Kolta- Jatov 4:0 (0:0), Kečkéš, Kopáč, Sklenár- Varga(vlastný). Zápas bol jednoznačne v réžii domáceho celku. I napriek vysokému rozdielu domáci ešte množstvo šancí vynechali , v čom mal veľkú zásluhu aj brankár hostí. Hra sa hrala zväčša iba na jednu stranu.
Štúrovo B – V. Kýr 1:2 (0:0)., Bábsky – B. Bátora, Kökényesi. Po bezgólovom polčase šli v 58. minúte do vedenia domáci. Hostia v rozmedzí od 71. do 73. minúty zápas otočili a doviedli ho do víťazného konca.
1. Kolta    2    2    0    0    8:1    6    (+3)
2. Strekov    2    2    0    0    5:0    6    (+3)
3. Veľký Kýr    2    2    0    0    5:3    6    (+3)
4. Bruty    2    1    1    0    3:0    4    (+1)
5. Štúrovo B    2    1    0    1    4:2    3    (0)
6. Nána    2    1    0    1    6:6    3    (0)
7. Tvrdošovce B    2    1    0    1    4:4    3    (0)
8. Šurany jun.    2    1    0    1    4:4    3    (0)
9. Jasová    2    1    0    1    3:3    3    (0)
10. Gbelce    2    1    0    1    3:4    3    (-3)